КапитанльнаЯ• 19 августа 2024

Нейрохирург Четверус Роман Витальевич - отзывы

Лет 10 назад был зав.неврологией ЮЗЖД больницы Киева (ул. Симферопольская). Сейчас вроде бы уже там не работает.
Есть ли у кого-то отзывы?
Благодарю заранее.
Girly_girl• 19 августа 2024
Только положительные отзывы, специалист высокого класса

автор КапитанльнаЯ • 19 августа 2024
Ответ дляGirly_girl
спасибо, Вы лично обращались или кто-то из знакомых? как давно? где он сейчас?
Сірничок• 19 августа 2024
Вам потрібна операція? Знаю особисто декількох нейрохірургів Києва. Можу прокоментувати що до них, якщо вам потрібен лікар.
Girly_girl• 19 августа 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Направляла знакомых
Я с ним работала одно время
Сейчас в Киеве в диево
Сірничок• 19 августа 2024
Ну що за лох ставить цей смайлик🤦‍♀️
автор КапитанльнаЯ • 20 августа 2024
Ответ дляСірничок
наразі поки що консультація з приводу грижі в шийному відділі
автор КапитанльнаЯ • 20 августа 2024
Ответ дляGirly_girl
Направляла знакомых
Я с ним работала одно время
Сейчас в Киеве в диево
спасибо. Вы не знаете - не работает он уже на Симферопольской ?

Сірничок• 20 августа 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якщо не з тих хто дорого бере, то Баюн, зав віділенням обласної лікарні. Ще є Печиборщ, але в нього ціни як в Європі, і якщо грижа вилізе повторно(ми з цим зіштовхнулись) то напевно краще вибрати Баюна. Також ще є Куліков. А взагалі раджу проконсультуватись в декількох лікарів.
автор КапитанльнаЯ • 20 августа 2024
Ответ дляСірничок
дякую.
будь ласка, скажіть, якщо знаєте, язі наразі ціна на консультацію. 1000 грн?
Сірничок• 20 августа 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
дякую.
Чесно кажучи не знаю, Баюну 500грн, він точну суму не назначав. Печиборщу за консультацію не платили, бо приїхали в такому стані, що хотіли відразу під скальпель. А які у вас симптоми?