Черпак_для_фантазий• 19 мая в 16:26

Мішура Вікторія Вʼячеславівна - не рекомендую лікарку

Не рекомендую нікому звертатись даного лікаря з клініки Адоніс на Осокорках, повністю некомпетентна. До клініки питань немає, все на гарному рівні 👌
Ліньки гуглить• 19 мая в 16:29
А хто вона за спеціальністю?

автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:29
Ответ дляЛіньки гуглить
А хто вона за спеціальністю?
Ендоскопіст
Боневтікла• 19 мая в 16:30
А що не так?
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:31
Ответ дляБоневтікла
А що не так?
Некомпетентна і непорядна людина
Боневтікла• 19 мая в 16:32
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Некомпетентна і непорядна людина
А конкретніше ?
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:32
Ответ дляБоневтікла
А конкретніше ?
Ви хочете перевірити на власному досвіді? Сходіть, переконайтесь
Боневтікла• 19 мая в 16:33
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
При чому це? Ви пишете про людину безо всяких подробиць, як так??
Навіщо тоді тему зробили, якщо без подробиць..
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:34
Ответ дляБоневтікла
Білий Лосик• 19 мая в 16:36
Ответ дляБоневтікла
просто повірте і все, автор так сказала

Дюймовочка• 19 мая в 16:37
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Бред, может она мужчину у вас увела, вот вы и мстите!
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:38
Ответ дляДюймовочка
Мужчина на месте, тут не волнуйтесь))
Ондатрова шуба• 19 мая в 16:45
Нормально так звинувачувати людину без жодних доказів в некомпетентності
Треба ось так• 19 мая в 16:45
Адоніс взагалі не дуже. мені колись там написали неіснуючі хвороби,намагалися лікувати те чого нема і тягнути гроші. добре,що я в соплях і сльозах прийшла до свого дільничного гінеколога і все перездала в кожвені 2 рази . Нема нічого. а мені прописали букет зппп і лікування на шалені гроші.
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 16:47
Ответ дляТреба ось так
Розумію вас! сподіваюсь що зараз ви знайшли свого гарного лікаря ♥️
Боневтікла• 19 мая в 16:50
Ответ дляБілий Лосик
просто повірте і все, автор так сказала
Тут вже точно, ні
Бурундучиха• 19 мая в 16:52
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Некомпетентна і непорядна людина
А конкретно? Обычно такие наезды от притрушенных на всю голову пациентов
Бурундучиха• 19 мая в 16:57
Жалоба на тему, достали неадекватные!
Жалуйтесь,кто тоже так считает, пусть тему снесут
Завжди мало• 19 мая в 17:00
Ответ дляТреба ось так
А в мене таке було навпаки в гос кліниці у гінеколога. Пішла в приватну ( не в Адоніс), з´ясувалося,що все добре. Вийшло дешевше,ніж нерви і все те,що мені призначили в гос.
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 17:01
Ответ дляЗавжди мало
Це теж добре 👌 лікарів як і клінік багато, завжди можна знайти гарний підхід і спеціаліста

Безсовісна кума• 19 мая в 17:09
Анонімка без фактів накидала
Xвостокрутелка• 19 мая в 17:14
Админы, почему подобная тема от анонима, без конкретики, без доказательств с абсолютно голословными обвинениями до сих пор не удалена?
я Кукарача• 19 мая в 17:15
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Чего вы грубите человеку? Вы создали тему, логично что у вас спросят что пошло не так с этим врачом
автор Черпак_для_фантазий • 19 мая в 17:16
Ответ дляя Кукарача
Врач, который предположительно умеет делать колоноскопию не умеет её делать, я и написала некомпетентна.
LediBlac• 19 мая в 17:29
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ваши слова без конкретной истории выглядят как личная месть. Отзыв, рекомендация- это обоснование, развёрнутый рассказ на котором основывается ваше мнение
Чеширская кошечка• 19 мая в 17:48
Ответ дляБілий Лосик
просто повірте і все, автор так сказала
Бачили б ви, що ця авторка в клініці виробляла! Це жах просто. Вся лікарня і центральний офіс в шоці від неї.
Шкала Радощів• 19 мая в 19:13
Вона вам хату спалила? Чи борг не віддала? А може ви мозок лікарям виносите?