Незламна• 20 августа 2024

КД і вагітність

Якщо був не захищений статевий акт після овуляції і за 10 днів КД, то вагітності точно немає?
Лупаю цю скелю• 20 августа 2024
Не точно

Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Після овуляції скільки днів? Тест робили? Узд показувало одну яйцеклітину?
МаринаХ28• 20 августа 2024
Конечно не точно.
Ненька наша• 20 августа 2024
За 10 днів до КД легко завагітніти, якщо цикл не довгий.
Ми меншого зробили планово на 22ДЦ. Цикл у мене тоді був 27-34 дні.
МаринаХ28• 20 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вибачте, а як УЗД може показати к-ть яйцеклітин?
Перши раз таке читаю, тому дійсно цікаво.
Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Може автор веде облік зрілих фолікулів. Тоді ймовірність вища,якщо кілька.
Але взагалі сумніви, що вона робить тести на овуляцію і знає скільки живе яйцеклітина та сперматозоїд
Невидимка• 20 августа 2024
Особисто у мене нема такого дня, щоб ’точно’, я вагітнію від протягів. А комусь може і 10 днів прям ніяк.
МаринаХ28• 20 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
А, то фолікулів, і не факт що там є яйцеклітина. Дякую за відповідь. Думала що якісь новшества пішли на УЗД.
Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Ответ дляНевидимка
Ну буває. Кума в КД завагітніла. Бо чітко знаєм, коли було

Голубец• 20 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Ну вообще то всегда УЗИ показывает количество антральных фолликулов и количество зреющих фолликулов, а во второй половине цикла была овуляция или нет.
Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Нема, просто вірогідність.
Може автор ДО згаданого завагітніла
Голубец• 20 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
У меня короткий цикл, поэтому у меня самые ’опасные’ дни - с начала месячных как раз.
МаринаХ28• 20 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Нема, просто вірогідність.
Може автор ДО згаданого завагітніла
Да, я зрозуміла Вас. Бо сама вже стільки пройшла з цими фолікулометріями, що просто…
Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Шо просто треба насолодитись сексом
МаринаХ28• 20 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Шо просто треба насолодитись сексом
Як зʼясувалось, не завжди так працює, на жаль.
автор Незламна • 20 августа 2024
Ответ дляНенька наша
І КД не настали?
Ненька наша• 20 августа 2024
Ответ дляНезламна
І КД не настали?
Ну якщо меншого зробили, ясна річ, що не настали. Вже школяр.
автор Незламна • 20 августа 2024
Ответ дляНенька наша
А в мене є КД, тому й питаю
Джинци на Флісі• 20 августа 2024
Ответ дляНезламна
А в мене є КД, тому й питаю
Бувають ще кровотечі при вагітності. Хто ж тут скаже що у вас.

Анонім Перший• 20 августа 2024
Любой врач вам на пальцах одной руки сможет вспомнить случаи беременности и месячных, ибо это редкость.
Это только на советчице у каждой второй или шли М во время Б, или такое было у подружки/знакомой/соседки.

Переживаете, сделайте тест. Вероятность Б меньше процента
Ненька наша• 20 августа 2024
Ответ дляНезламна
А в мене є КД, тому й питаю
Тоді, скоріше за все, Ви не вагітні.
Бувають поодинокі випадки, коли КД йдуть і під час вагітності перших 4 місяці. Але це буває не дуже часто.
Маргарита sh• 20 августа 2024
Все зависит от вашей овуляции )