Каркуша Клара• 20 августа 2024
А тут є донори органів?
Ті, що за життя виявили бажання і оформили папери, що не проти віддати свої органи після смерті?!
Взагалі, знаєте такі випадки?
А ще чи можуть родичі без дозволу померлого прийняти таке рішення, щоб розібрали на запчастини?
Взагалі, знаєте такі випадки?
Та_шо_ж_таке• 20 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Як що? Може, я хочу стати?
А ви чого в темі? Аби що написати
Втему, чи ні...
Якщо тобі заборгували або вкрали велику суму, то нехай продає нирку (звичайно, під тиском сторонніх помічників).
Та_шо_ж_таке• 20 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
В Украине это не разрешено на законодательном уровне.
С каких пор?
А падшие в боях? Что целыми возвращают в цинке?
Не верю!
Недавно в новостях, было, местных...У кого-то кома, пересадили всё, что смогли (родственники дали добро).
Не верю!
Та_шо_ж_таке• 20 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Автор, я не в Україні , але коли отримувала водійське посвідчення, то зробила відмітку, що хочу бути донором, тепер на посвідченні це вказано. Знаю що в Україні також можна бути донором але нюансів не запамятовувала. Є в інста патологоанатом Вікторія П’єц, вона розповідала про донорство в Україні і де можна зареєструватися і як саме проходить процедура донорства, дуже цікаво було почути
Фінансова сторона? Чому в пологових, збирають плаценту в кріокамерах, а потім продають на закордон? А породіллі що? Фіг((
Вареничніца• 20 августа 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Що саме фінансова сторона? Я в США, у нас плаценту не продають , її госпіталь утилізує
Усміхайлик• 21 августа 2024
Я чоловіку сказала, що даю добро на донорство. Але юридично підписуватися під це в нашій державі стремаюся. Я не довіряю цій державі.
Та_шо_ж_таке• 21 августа 2024
Ответ дляВареничніца
А косметика из плаценты, по вашему маркетинг?
Я видела в роддоме - её (в нашем городе), замораживают азотом. И потом (на моё мнение) - косметика и стволовые клетки и т.д.
В США сильное законодательство, но клиника может что-то скрывать. Но если вы этим лично занимаетесь - тогда, мне нечего добавить)
Хорошего дня))