Щепотка_совести• 20 августа 2024
Кто после 38 лет родил первенца? Как ваше самочувствие? Не пожалели?
Мадам Подлинник• 20 августа 2024
Я в 39 родила - нет не жалею, люблю очень.
Вся беременность спокойная, роды КС. Сама без мамок и нянек справляюсь.
Летчица• 20 августа 2024
Зачем вам среднее по больнице? У вас все равно будет не так.
Я родила в 39, сейчас 47. Все ок. Подруга родила в 29, в 32 умерла.
И?
Мати тріля• 20 августа 2024
Зачем вам мнение чужих людей ? Мне 37 и я на это больше под расстрелом не пойду . А некоторые рождают по 3-4 и счастливы все разные
Мядуза аля моргонер• 20 августа 2024
народила в 39. Легко, швидко. Зараз сину 1.2. Не шкодую. І не шкодую, що раніше треба було. Зараз по іншому на ці речі дивлюсь.
Кусман Сиру• 20 августа 2024
Я в 38 узнала что беременна, на пятом месяце уже.
Планировали два года.
Конечно, переживаю очень, но я счастлива.
Планировали два года.
Летчица• 20 августа 2024
Могу еще рассказать: подруга родила первого в 46, ее мама родила ее в 40. Бабушка радостно нянчит внука в свои нынешние 89.
Мядуза аля моргонер• 20 августа 2024
Моя лікарка - Лелюх народила в 50. Третього. Каже, що це найлегша вагітність була ніж в 19 і 30.
Яжемать Мне можно• 20 августа 2024
Я народила 3 майже в 39. Особливої різниці не було в вагітності чи пологах. Але психологічно легше з дитиною зараз.Хоча якби це була 1 дитина,то незнаю
Отчебучкина• 20 августа 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це та яка волонтер ?
Света С Приветом• 21 августа 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це коли дитині буде 20 - мамі буде 70. Чесно кажучи, я вірю у легкі пологи та здорову дитину. Але я завжди скептично ставлюся до того як ця дитина буде почувати себе у 20. Моя мама померла коли мені було 30, і якраз народилася моя дитина. Сказати, що я ледь не кінчилася від горя та немічі - то не сказати нічого. І мені довелося доглядати лежачу маму буквально декілька місяців(( І то було важко, і тепер провина, що я недодала їй уваги.
Мядуза аля моргонер• 21 августа 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Так, в чомусь Ви праві. Я народила в 39. Першого і на цьому крапка. Бо ще виростити треба. А так, все набагато простіше ніж мені б було 20 чи 25. Згадую себе тоді то дитина тоді б сприймалась б як тягар і ото все, що пишуть про мал.дітей. Зараз же я цим. Єдине, що дуже впливає то війна.
Мядуза аля моргонер• 21 августа 2024
Ответ дляBor bor
Я в шоці!!! Я за нею слідкую у фб, але це щось пропустила. Неймовірна!
Вона ніде не афішувала ні вагітність ні народження дитини. Пізніше вже.
Ответ дляСвета С Приветом
А моя мама померла в 44 роки, коли мені було 17. І що? Це може статися у будь-якому віці і народжувати до 30 років - це ніяка не гарантія, що у цієї дитини мама буде довго поряд.