Почемучечка• 21 августа 2024
Чоловік-блядун
Одружені 12 років. Є двоє дітей. Час від часу (приблизно раз в рік, може й частіше) йому напевне стає скучно, надоїдає стабільність і він хоче когось соблазнити. Перший раз я його підловила випадково 6 років назад, везла п´яного з хрестин, не могла знайти свій телефон і взяла його щоб набрати. А він заснув, переписуючись з нею. Від того часу я в ньому почала сумніватись, почала його перевіряти час від часу коли він здавався мені підозрілим. І кожний раз це були різні, але з його роботи. З кожним разом він клявся що таке більше не повториться, але в мене ніби відмирала частинка душі. Я перестала казати і писати що я його люблю, потім перестала носити обручку, потім почала його називати його лише по імені без всяких мі-мі-мі. І ось знову(
Я вирішила зробити паузу для себе, нічого не виясняти і подумати як краще зробити. Але вже пройшов місяць - я не хочу з ним розмовляти, бачити і щоб він мене торкався.
Через місяць має йти на війну. І єдине питання, на яке я не маю точної відповіді і щ ким порадитись - чи вже подавати на розлучення. Він непогано заробляє, я мало. Якщо я розведусь, його гроші не будуть вже у вільному доступі для мене. Мене моя мама і його батьки з´їдять бо що ж тут такого - всі чоловіки зраджують, а мудрі жінки закривають на це очі. Якщо не розведусь - можу претендувати на гранти для сім´ї військових, буде доступ до зарплати, але при цьому якщо він вернеться інвалідом то я буду змушена доглядати цього зрадника, а якщо в мене хтось з´явиться то я ще й буду винна бо не дочекалась воїна виходить.
Це не всі нюанси, але приблизно якось так
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Такая дилема бабло или жизнь))
Ну життя без грошей таке собі життя)
Роздратована шкіра• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну життя без грошей таке собі життя)
У вас и так такие собі життя )))
Замрійлива• 21 августа 2024
Не надо разводиться.
Не сейчас. Используйте все льготы по максимуму. Договоритесь, чтоб был дубликат карты.
У него есть чувство вины. Иногда перед лицом смерти случается переоценка ценностей. Но я бы на это в вашем случае не рассчитывала.
празники не помню• 21 августа 2024
Обирайте гроші,бо якби стояло питання власного щастя,Ви б про гроші не заговорили. Ковтайте зради і далі.
Маю натхнення• 21 августа 2024
Ну а самі працювати ви не пробували? Аби оце над таким не думати, а просто йти від блядуна. Жити через гроші — це пиздець, вибачте.
Смажена полуничка• 21 августа 2024
Неудивительно, что он вам изменяет. Не знаю хуже физическая измена или жить вот с таким человеком ’ по расчету ’
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
У вас и так такие собі життя )))
Хм, слушно зауважили
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Розрахунок в мене з´явився вже зараз. Я працюю і живемо ми в моєму будинку і машина на мене оформлена. Але заробляю я значно менше
Бла бла бла• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Мне это все знакомо, только там он не военный и перестал давать денег, и все закончилось без сомнений по поводу.
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Сприймаю це свого роду як плату за моральний збиток)
Смажена полуничка• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Такие глупости так себя успокаивать.
Замрійлива• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Коли він буде на війні, ви однаково не зможете його контролювати.
На батьків не зважайте. Ви будете для них погана в любому випадку. Чи розлучитесь зараз, чи потім. Дивно, що ваші вас не підтримують безумовно.
Щодо інвалідності не турбуйтесь. Хіба з інвалідом неможна розлучитись? Чи віддати батькам, бо ви працюєте. Чи відкласти суму на доглядальницю. Будете вирішувати по факту.
Мой завтрак• 21 августа 2024
Поки що не розлучайтесь. Але живіть своє життя. Зареєструйтесь на сз, або спілкуйтеся з іншими чоловіками, пройдіть якісь курси, вивчить мову. І т ін.
Невгамовна шахиня• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну життя без грошей таке собі життя)
То заробіть
Садоводница• 21 августа 2024
Если отбросить в сторону чувство обиды и ’что люди скажут’? Вы же с ним не первый день живёте и жили, знаете что он гуляка. Я бы не разводилась, если бы не могла сама достойно содержать себя и ребенка. И вообще меньше парилась по поводу измен и вела свою собственную жизнь (хоть мужчина другой, хоть собаку завела и точно бы что-то решала с работой или повышением квалификации).
В случае инвалидности, ну тут такое... у меня муж тоже в армии, я была сразу против и сказала что я готова ждать тебя из тюрьмы, готова с тобой плыть через речки, но я не готова к тому что ты будешь военным, это его решение и его ответственность, меня больше смущает что если что-то серьезное у него случится со здоровьем это ляжет не только на мои плечи, но в дальнейшем на плечи ребенка.
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Такие глупости так себя успокаивать.
Я раз думаю так, іншим часом по іншому. Тому й вирішила сюди написати. Щоб почитати як інші бачать цю ситуацію без емоцій.
МадамОхмури• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
так вас же 6 лет это устраивало. все 6 лет душа отмирала, да так и не скончалась. вы большой души человек ! что сейчас сломалось ?
Хочу барабульки• 21 августа 2024
Подумайте тверезо всі за і проти. Бути гордою і самостійно тягти двох дітей таке собі задоволення. Всілякі якщо майбутнього можна вирішувати коли вони настануть
Почемучечка
• 21 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Мене не влаштовувало, але надія вмирає останньою. От вже і прийшов її час
МадамОхмури• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
за 6 лет надия не умерла, а тут в такое время вы ее похоронить надумали ? подождите уже пока война закончится, а там видно будет.
Смажена полуничка• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Отношения это работа двоих. Многое от женщины зависит, вы пустили на самотёк и пришли к ничему. Он хоть догадывается, что вы его наказываете не говоря о чувствах, без секса и прочего вами перечисленного. Или вы живёте в своих обидах, а он привык что вы такая...
Семенівни сусідка• 21 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Самадуравиновата.
Оцененная• 21 августа 2024
Не разводитесь пока. Скотина он и есть скотина, но то что идёт на войну сейчас даст возможные привилегии в будущем, вплоть до выплат в случае его смерти
Семенівни сусідка• 21 августа 2024
Ответ дляПочемучечка
Не сходите с ума. Ничего вы никому не должны. Посмотрите как жизнь повернется, а развестись вы всегда успеете.