Летала_НаМетле• 21 августа 2024

Треба купити столові прибори. Аліекспрес

Питання, потрібно купити ложки-вилки-ножі, різні лопатки, відкривалки, ситечка, дощечки. Тобто, повністю на кухню нові ці штучки, і навіть тарілки.
Питання, є сенс шукати на Алі? Бо в Епіку ціни не маленькі на більш-менш гарної якості
olia_1610• 21 августа 2024
Пошукайте,десь були теми про те,що дівчатка купують на Алі.

Блондинка в Шоколаде• 21 августа 2024
Якщо у вас є час вишукувати на алі, вивчаючи відгуки, а потім чекати довго, то можете погратися.
Подивіться ще в ікеа, там непогана якість на свою ціну.
автор Летала_НаМетле • 21 августа 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Офлайн чи з пересилкою?
Блондинка в Шоколаде• 21 августа 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Офлайн чи з пересилкою?
Якщо є можливість відвідати ікеа офлайн, то можна і так.
дама_из_декрета• 21 августа 2024
В Аврорі все це є за ціною Аліка
автор Летала_НаМетле • 21 августа 2024
Ответ длядама_из_декрета
В Аврорі все це є за ціною Аліка
Та ні, там не та якість. Дивилася
Вельми шановна• 21 августа 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Та ні, там не та якість. Дивилася
В аврорі серія косміко доволі непогана, тарілки vittora. В нас ще є магазини все по 35, копійочка. Там теж є непоганий посуд. З алі подруга чашки якось замовила. Приїхали черепки.
Пацелуйнитуда• 21 августа 2024
Патриоты наверное, сдают для тех, кто бежит с прифронтовых городов. Небось и квартира полученная при совке и рэмонт соответствующий. Короче все равно виноват совок
автор Летала_НаМетле • 21 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Мабуть, ви сплутали теми

Стопясят раз обсуждала• 21 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Теж брала такі ложки в Авторів, класні,але вони не з дешевих.
Стопясят раз обсуждала• 21 августа 2024
В Аврорі)))
Вельми шановна• 22 августа 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Спочатку була акція на столові. Я взяла 6шт. Потім десертні наступний тиждень)) а виделки довелось почекати тижня два акцію і побігати по трьох магазинах. Бо в кожному було лише 2шт))