КинДза• 21 августа 2024

Тернопіль, куди сходити

Підкажіть що можна відвідати в Тернополі, буду один день, в які місця порадите сходити
Аленький носочек• 21 августа 2024
Нікуди, хлор в повітрі ще й досі!

Кидстаффовна• 21 августа 2024
Там уже немає хлора?
автор КинДза • 21 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Нікуди, хлор в повітрі ще й досі!
Буду через тиждень
ЛісАпетная• 21 августа 2024
Став, довкола нього. Парк Шевченка. Парк Топільче (Сопільче), собор в центрі, Театральна площа і сквер біля неї. Там все поруч.
Бабка-байкерша• 21 августа 2024
Ответ дляКинДза
Буду через тиждень
Парк, озеро, інший парк біля озера, центральна пішохідна зона
Каркуша Клара• 21 августа 2024
Маленький, але гарний історичний центр
Покатайтеся на теплоході по озеру ( 75 грн)
Сходіть в ресторан ’на небі’, супер краєвид, смачна кухня
Чумачечая Весна• 21 августа 2024
Центр, став, 2 парки біля ставу, теплохід (обирайте ’Сігму’, він їде дальше і під мостом), можете прогулятись вздовж ставу до пляжу ’Циганка’.