ГЛЮкоза• 21 августа 2024
Как вы отнеслись если сын ваш работает слесарем?
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
У мене так чоловік вирішив стати електриком у 14 років перед вступом у технікум. У батьків клепки не було порадити нормальну спеціальність. Мовляв, у совку татко і дід працювали, все було нормально. Тільки чоловік вчився при незалежній Україні, себто був трішки, і зовсім трішечки інший устрій суспільства, відповідно актуальність деяких професій потерпіла зміни. Та батькам було чхати. Пішов, відучився 7 років, повна освіта з магістратурою. Після 14 року тікав з окупації з 1 рюкзаком і 50 грн у кишені і нафіг нікому не був потрібен у великому місті. Почав працювати в офісі, тільки після 30 почав заробляти нормально і зайняв керуючу посаду. А до цього через недолугих батьків шабашив за копійки, доки мізки на місце не встали
дайте угадаю.вы сами ничего не зарабатываете,сидите дома на шее у мужа? и кругом виноваты все,только не вы.
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляЛасую колобками
причем тут родители,Если у мужа клепки не было заработать электриком? тем более с ВО.
Я поясню. По-перше, існують 2 види компаній, які наймають електриків. Це державна (ДТЕК) і приватні. Якщо ви хоч раз бачили бригаду електриків, могли помітити, що там здебільшого працюють дуже зрілі чоловіки, 50+ мінімум. Себто влаштувалися 35, 40, 50 років тому і досі працюють. І відповідно займають місце. Ви не влаштуєтеся в нормальну приватну контору з пристойною з/п без блату, там всі місця зайняті вже декілька десятиліть поспіль. А ДТЕК платить копійки. Ось і все
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Електрик не потрібен у великому місті? Щось Ви трошки не те пишите. Нормальний електрик зараз на вагу золота
Продублюю свій попередній коментар. По-перше, існують 2 види компаній, які наймають електриків. Це державна (ДТЕК) і приватні. Якщо ви хоч раз бачили бригаду електриків, могли помітити, що там здебільшого працюють дуже зрілі чоловіки, 50+ мінімум. Себто влаштувалися 35, 40, 50 років тому і досі працюють. І відповідно займають місце. Ви не влаштуєтеся в нормальну приватну контору з пристойною з/п без блату, там всі місця зайняті вже декілька десятиліть поспіль. А ДТЕК платить копійки. Ось і все
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
В Украине? Удивительно. У нас в городе 12-15 тыс потолок.
Ото ж бо й воно. Тут 99% — теоретикині, які гадки не мають, що це за сфера, і яка там реальність. Мрійниці з повітряними замками
Слобожаночка• 21 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Значит это ваше воспитание и вложение денег в его развитие. А вообще это его выбор работать слесарем, вы что ему создали фундамент для директора ?
знову здоровому лбу батьки винуваті
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
вы это можете рассказывать комуц-то другому. у меня родной брат электрик, с ВО, заканчивал вуз в Харькове. работал в хорошей компании с хорошей зп. бегали за ним,пытались переманивать. электрики нарасхват.
Бяки-козяки• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
ага. всё родители виноваты.
как будто парня в лесу держали и он не знал какие профессии существуют и какие заработки у рабочих.
его родители и вам задолжали?
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляЛасую колобками
У які роки влаштувався працювати ваш брат? Якщо це нульові, я зрозумію посил. Якщо після 14 року, не дуже віриться. Або знову ж таки, у вашого брата були зв´язки (що не заперечує його кваліфікацію, проте без блату влаштуватися не в ДТЕК за 150$/місяць було майже неможливо)
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
вот работал до недавнего времени. теперь призывают в ВСУ. облэнерго. 42 года.
Слобожаночка• 21 августа 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
електрики як і сантехніки є різні. Викликала сантехніка жековського через пень колоду щось робив навіть за гроші. А робили ремонт в будинку приватному то 50 тис заробив сантехнік.
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
ага. всё родители виноваты.
его родители и вам задолжали?
да.у домохозяек мечтающих о миллионах всегда виноваты родители мужа.
Леопардові панчохи• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так а ремонты в новостроях ,там доход побольше чем дтек ))
Королева ганделику• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
ДТЕК это приватна компания Р.Ахметова и на его предприятиях и структурах разные Зп. Все зависит от руководства уже на месте. Работала где было все в шоколаде до 14г , а после в его но другое направление там конечно не очень.
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
ага. всё родители виноваты.
его родители и вам задолжали?
А умовний хлопець із села з бідними розумом і матеріально батьками має багато шансів вивчити 2 іноземні, виграти грант на навчання в США і влаштуватися в офіс на удальонці за з/п 8к$? Я не знаю успішних людей, котрим хоч якось не допомогли батьки, і в даному випадку просто адекватне сприйняття реальності, віра в дитину і релевантні настанови/поради теж слугують хорошою такою допомогою. Не в усіх дітей були такі привілеї. У когось батьки буквально не бачили нічого далі свого городу
Бяки-козяки• 21 августа 2024
Ответ дляЛасую колобками
не в бровь ,а в глаз...
Белочкой зови• 21 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Ну і?
А краще білоручка в офісі на 20 тис?
Или без работы
Звоночек• 21 августа 2024
Автор, я была бы очень рада, если бы мой сын хоть что-то делал! Тянем учёбу: репетиторы ( очень много денег) . Учиться не хочет , работать тоже не хочет: ничего ему не интересно и ничего не умеет. У наших друзей ( семья банкиров в трёх поколениях, сами понимаете, какие связи) сын после школы пошел учиться в училище на автомеханика - всегда хотел! Работает и счастлив!
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляЛасую колобками
Я так і думала. Ваш брат ще встиг схопитися за соломинку і попасти на більш-менш ситі роки. Коли мій чоловік випустився з університету, спеціалісти накшталт вашого брата уже давно зайняли жирні тепленькі місця. Не в образу вашій сім´ї, просто хочу пояснити, що для нинішнього молодого покоління це реально такий собі варіант
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
как могли родители,так и жили. вы не имеете никакого права их критиковать. вы лучше за собой смотрите. учитесь и зарабатывайте сами тысячи долларов.кто вам мешает? или мозгов не хватит?
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це епізодичні заробітки, на них важко прогодуватися
Vladimir1978• 21 августа 2024
Каким именно слесарем ? Слесарь электрик, слесарь сантехник, авто слесарь ?
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Погоджуюсь із вами. От саме після 2014 настала д*па, про що я і пишу
маринабаранова• 21 августа 2024
А что плохого - быть специалистом в слесарной области? На кусок хлеба с маслом - заработает всегда, везде и при любой власти.
Вообще - люблю ’рукастых’ мужчин, которые, при любой поломке чего - либо - не делают квадратные глаза) А засукачивают рукава...
Зайканалужайке• 21 августа 2024
Ответ дляЛасую колобками
Чого ви перекидаєтеся на особистості, вас затригерило? Самі зростали без підтримки або самі є такими батьками? Або ви мажорка з великого міста, котрій забезпечили квартиру і інші блага мама з татом?
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
жирные тепленькие места...тяжелая работа, ремонт высоковольтных траснформаторов, командировки по области, ремонты и днем, и ночью и в плохую погоду.отвественность перед начальством и т.д.
Бяки-козяки• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
так тут уже писали,что не всем быть директорами.
если нет желания+способности к языкам, то даже проданная свыня из батькового сарая не поможет.
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
вы лично сама зарабатываете 1-2-3 тыс дол?
Королева ганделику• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Та у нас местные царьки сидели в управлении поэтому так и было город маленький и думали что люди за копейки согласны . Потом пришёл новый директор по персоналу начал вводить новшества с премией и бонусами как в других его компаниях , а тут 22г))) и опять я в путь
Ласую колобками• 21 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
я лично считаю,что родители мужа вам ничего не должны,и отчитываться перед вами за воспитание своего сына тоже не должны. как могли,так и жили.так же и как вы сейчас -живете,как можете.