Астоновитесь!• 21 августа 2024

Потрібно вчити польську з нуля. Порадьте щось будь ласка!

Можливо є перевірені толкові уроки, ще якісь варіанти.
До репетитора піду звісно. Але хочу щоб хоть щось в голові було)))
Пишу каліграфічно• 21 августа 2024
Послухаю, теж цікаво. І на репетитора не маю коштів.

Ласкове телятко• 21 августа 2024
есть он лайн уроки на ютубе Томаш вроде бы ведет.Очень доходчиво объясняет.Я так и забивала-польский с нуля.Именно для нулевиков.Сейчас посмотрела-есть.так.Томаш из Познани
Светка-пипетка• 21 августа 2024
Я вчила в Польскому домі в Києві, на Саксаганського. Але то було давно і я не знаю з якого Ви міста. Там були викладачі-носії. Влаштовували мовні клуби, дивились і обговорювали фільми. Це поза основними заняттями.
Помилуйте мадам• 21 августа 2024
Рекомендую на ютубі шукати польську для першого чи п´ятого класу, там для дітей буде більш доступніше розжовано
Не любовница• 21 августа 2024
Дочка на курсах вчила, за 4 місяці здала на в1. Якщо потрібно знайду як називались
Млинці зі смайликом• 21 августа 2024
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhIbjGhdU7eJ58U1ATu5POIvejputyNI
Міс Всесвіт• 21 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Добрый вечер
Напишите, пожалуйста,курсы какие посещала дочка

Капуста Маша• 21 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Теж цікавить, буду вдячна за назву.
Однозначная• 21 августа 2024
Я онлайн занималась, какая-то Луцкая школа польского. Группа, но для начинающих это мне кажется неплохо.
Викасикрет• 21 августа 2024
Ответ дляОднозначная
вы его выучили?
Однозначная• 21 августа 2024
Ответ дляВикасикрет
вы его выучили?
Я всего 4 месяца прозанималась, обстоятельства изменились. Но давали там много и эффективно на мой взгляд.
Светлана-71ed• 21 августа 2024
Можна займатися по підручниках ´krok po kroku´ або ´hurra po polsku´, але краще з репетитором. Я вчилась на онлайн курсі де 6 чоловік, а потім індивідуально, то мені індивідуально сподобалось більше, якщо потрібен репетитор, то можу порекомендувати дівчину з Полтави.
Кусачая Я• 21 августа 2024
Ответ дляСветлана-71ed
Порекомендуйте, будь ласка
Светлана-71ed• 21 августа 2024
Ответ дляКусачая Я
Порекомендуйте, будь ласка
+380666262063 Ілона
Не любовница• 21 августа 2024
Ответ дляКапуста Маша
Теж цікавить, буду вдячна за назву.
eurostudy.info Яніна вчитель
Не любовница• 21 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Добрый вечер
eurostudy.info Яніна вчитель
Міс Всесвіт• 22 августа 2024
Ответ дляНе любовница
eurostudy.info Яніна вчитель
Дякую !