Не танцую- но пою• Изменено 21 августа 2024

На ЗУ ( а именно Черновцы ) начали падать

Цены на аренду квартир и чуть чуть просели цены на недвижимость , интересно с чем связано ??
AnnaOst• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Ні, але мої знайомі говорять що страшно більше через чутки. Бо обстріли у них були страшні і раніше.
А про те скільки похоронів було на минулому тижні і як це все деморалізувало буквально всіх не говорять. Одна справа обстріли, інша коли після обстрілів лишається гора трупів про яку всі мовчать. Ну ясно чому мовчать. Але враження на місто це справило дуже гнітюче
Alienmoon• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Певно з Чернівців в Київ виїхали )
А что там сидеть , работы ноль , считай село
Відморожена• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви читати маєте? Росіяни так називають свою операцію яку розпочали після курська
А ви це транслюєте. Транслюєте російські наративи.
І якщо ви маєте когось в Сумах, то певно знаєте і про інші прильоти, які були не один раз. Переважно через тих, хто здавав, або не вміє язика за зубами тримати як ось ви, наприклад.
Тому, що ті, хто там живуть, бережуть своє життя та життя хлопців і не триндять в інтернетах.
Радикальная• 21 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Нет,строчит темы об отключении света
А Николь -о тревогах
Кирпиченко, видимо,выехала,что то её давно не видно
Камилла 1 -це ти?
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
І так кожного такого обстрілу на Суми і область, на Київ і Київщину (нагадаю, 8 липня 33 людини загинуло), Дніпропетровщину, Херсонщини, Одесу, Харків і т.д. Крім обстрілів міст постійно похорони військових, які загинули під час тієї чи іншої операції. Так, дуже гнітюче. Але це проходить.
AnnaOst• 21 августа 2024
Ответ дляВідморожена
Ті хто там живуть здають точні координати в по тих точних координатах прилітає точно, ті хто там живуть знімають відео прильотів, які відразу публікують їхні телеграм канали. Ви поняття не маєте про що я пишу, бо в нашому інформаційному просторі про це нуль інформації. Росіяни про це радісно розтрубили відразу. Так що ніякої таємниці для них точно немає і ніякої зради немає в тому, що я пишу тут про події, які сталися більше тижня тому. Хлопців але й поховати встигли
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAlienmoon
Я в курсі. Дуже шкода, що перспективне місто перетворюється в безперспективне село
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
А хіба не 5-6 днів тому?
Радикальная• 21 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
то ви про яких людей конкретно? Я - жінка, виїхала на ЗУ, роботу знайшла (хоча важко було), дитина зі мною. Мобілізація мені ’пабарабану’, а з України я не хочу навіть у комфортну оселю, а ви про табір кажете. Хорошо там, где нас нет
Так і є, добре там, де вас нема
AnnaOst• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Слухайте, я написала тільки те, що якщо і далі росіяни продовжать в тому ж темпі то з сум люди почнуть масово їхати, бо там триндець. Мені почали доводити що там нічого такого і що раніше було ще гірше. Ви поняття не маєте про що я пишу, що там відбувається. Бо про це не пишуть у новинах. В наших новинах, в російських як раз радісно пишуть
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Камилла 1 -це ти?
Сорри,не поняла 🤔
AnnaOst• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
А хіба не 5-6 днів тому?
Ні, не 5-6 днів тому. Мого родича 13 серпня ховали
AnnaOst• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
А хіба не 5-6 днів тому?
А прольоти там кожного дня. І сьогодні теж, і вчора. Але оте після чого нерви у багатьох здали і люди морально готові їхати сталося не 5-6 днів тому
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Так якщо це той про що я думаю, то після нього були інші удари.... Так, були загиблі, але це не той удар, прям найгірший (і я зараз його не обезцінюю, кожен загиблий - це велика трагедія)
Снегурочко• 21 августа 2024
Ответ дляНепогодка
Возможно вы имели ввиду цены от начала войны, то да упали.
Тогда гнули тысячи долларов за аренду
Но это они давно упали. За последний год никаких падений - уменьшенийне было
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Проблема в тому, що ви транслююте інформацію кацапів, а там треба перевіряти і перевіряти. Це по перше. По друге, ви ще й цю інформацію перекручуєте, так само як і написане мною, бо я ніде не доводила, що там нічо такого. І по третє, якого дідька ви вирішили, що ви знаєте, якою інформацією я володію? Бо не підтримую ваших панічних настроїв?
І про російські новини - там радісно пишуть шо всі наші війська в курській області знищені разом з технікою, там пишуть що хохлів нема - там поляки, американці і британці, і купу всього решту. І ви самі себе дискредитуєте, коли це транслюєте.
Снегурочко• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
я дико розчарувалася в перші дні війни в деяких чернівчанах - вліпити ціну в 1000 доларів за 1 кім. квартиру, яка до війни коштувала 8000 грн. Я спочатку навіть не повірила.
Не коштувала у них до війни 1-кімнатна стільки
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляСнегурочко
Я писала за конкретну квартиру, ціну якої я знала до 24 лютого. Вона повністю з новим ремонтом, і технікою. Я знаю, що в середньому ціни були вдвічі менші (дивлячись від району і стану квартири). Хоча моя подруга до повномасштабки орендувала невеличку двушку на першому поверсі, в районі Проспекту, зі старим ремонтом і меблями за 3000.
Маю сечі• 21 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
90ті будуть казкою порівняно з тим, що буде тут творитись тепер...
Да вы задолбали пугать
Усатая полосатая• 21 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Мы снимали год назад там двушку без ремонта вообще , за 200 долл,потом нам снизили до 160 долл потому что текла крыша.
не може бути в сусідній темі он доказують, що дешевше як 1000 дол або 60 тис.грн. нічого на западній не було
Снегурочко• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Проблеми з водою там дуже давно. Чернівці - це моє рідне місто, і хоч я вже років 20 в Києві, друзі, родичі в Чернівцях, їжджу туди постійно. Дуже сумно спостерігати, як місто занепадає :(
Мені навпаки, здається, що там хоч щось почали робити. Бо коли ми приїхали туди в 2022, ми були просто шоковані. Зараз де-не-де асфальт з´явився, дитячі майданчики, автобуси, тролейбуси
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляСнегурочко
Мабуть, ми з вами по різному бачимо ситуацію, бо я знала місто і в його хороші часи. І зараз воно ще дуже далеко від них. Але, заради правди, новий (ну як новий...) мер трохи приніс позитивних змін. І я дуже сподіваюся, що місто таки буде розвиватися далі.
Цікавий писочок• 22 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
А скільки вам років було в 90-і? Просто щоб зрозуміти, ви по-молодості не розумієте причин і процесів 90-х в порівнянні з тепершнім, чи просто не заморочуєтесь, щоб дізнатись
можу відповісти. мені зараз 55. сина родила в 89роц
тоді- розпадався сссра,перебудова,поки все налаштувалось,то був капець.і.

зараз причини всіім відомі,почались в 18 році,коли попереджувалось,що все тримається зліплене на соплях..,так ні,хотіли знести систему.
уже в 21 році економіка гепнулась..( по слова Нашого- розтігналась і упала,чи якось так.) і це ще ковіда не було,і оцього всього.

А за 90...- тоді народ тупо виживав,крутились,як могли. мужики не були закриті,могли челночить..,заробляти.
--
зараз- ціни лізуть як дурні,курс також, у людей грошей в заначках все меньшає,заробітчани не перечисляють...,скоро налоги драконівські лупонуть, навіть на домашніх тварин вже подумують податок, банківські карти моніторитимуть і т.д. за все -ну дууже цікаві штрафи. економіка звертається,роботи буде мінімум.. Он вже заявляють,що військовим до кінця осені на зарплати не буде, і всім бюджетникам-0.

от і зрівнюйте.
Цікавий писочок• 22 августа 2024
ну і ще добавлю- тоді майже не було відключень ее.,комуналка коштувала копійки. і пів країни розтовченої не було, і кучі ВПО.,які будуть демпінгувати на ринку праці.,бо жити ж за що потрібно. Он вже зараз власники бізнесів почали знижувати зарплати... В великих містах це ще не сильно видно,але тенденція йде. (тим більше,що зарубіжні фірми потихеньку уходять..,а немає конкуренції з роботою- наші раді стараться платити мінімум.)
На пів ставки• 22 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок

--

от і зрівнюйте.
Ну от дивіться: чопро 90-ви пишете в загальному: ’перебудова, поки все налагодилось’ а про сучасність пишете ’економіка гепнулась уже в 2021...’ Чого не пишете про економіку на початку 90-х? Думаю, що причина проста - бо ви нічого про неї не знали і не чули. І зараз вірогідно не знаєте. Як і про сучасну судячи з виразів ’гепнулась/звертається економіка’, але думаєте що знаєте, бо читаєте в жовтій пресі/фейсбуці/телеграм каналах і т.д.
На пів ставки• 22 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Де не було відключень??? Віялові відключення наприкінці 90-х. Не через обстріли. Через розвалену енергетичну систему. А страйки також не пам´ятаєте? А продаж державних збанкрутілих підприємств за копійки? А відсутність зарплат роками? І все це без війни.
Про зарубіжні підприємства - хтось йде, хтось приходить, в 90 -х в Україну взагалі одиниці приходили і то, стикалися з нашою системою кришування. Ото наприкінці 90-х початку 2000 почалися якісь рухи...
Цікавий писочок• 22 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
ви не в курсі,що зараз багато підприємців всіма правдами-неправдами вивозять виробництва за кордон?

----
Я розумію,що на психіку легше,коли думати,що нічого страшного.. але коли реально бачиш ,і дуже велика частина всяких фірмочок та невеликих підприємстввже милить лижі,а решта- жаліється на проблеми,і думають закриватися,то якось не сильно оптимістично.
ВІеликий бізнес..-у них є запас прочності,але ж не всі там працюють.
Цікавий писочок• 22 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
так були,ми сиділи зі свічками,але ви зрівняли.. кілька годин і пів дня,або й більше. А на цю зиму- обіцяють,в середньому- десь 6-8 годин в добу буде ее.,а решта часу- народ думай чим і як викручуваться. І да,анонсоване 20% подешевшання товарів для забезпечення ее. - не працюватиме(закон там цікавенькі) . ціни будуть такі ж.якщо не більші,бо народ у нас ушлий..
На пів ставки• 22 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок

----
Так, давайте конкретні списки і статистику. Бо я дуже не люблю оці розмови без фактів. стверджуєте що йдуть підприємства - давайте докази. А я вам дам список тих, хто з´явився, хто розширився і які створені європейські програми по інвестиціям в Україні.
Мені на психіку легше коли я знаю що відбувається. І знову ж таки, я ніде не писала, що нічо страшного - бляха, у нас в країні війна - знищені підприємства, знищені поля, інфраструктура, і найголовніше - люди. Плюс до початку повномасштабки - ковід, плюс наші ’звичайні’ проблеми типу корупції і відмивання грошей.
На пів ставки• 22 августа 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ось останній прогноз від експерта: при оптимістичному сценарії світла не буде 6-8 годин, раніше писали про песимістичний - відсутність світла 12 годин на добу. Дайте будь ласка посилання на першоджерело про обіцяють наявність електроенергії по 6-8 годин. Дякую.