Не танцую- но пою• Изменено 21 августа 2024
На ЗУ ( а именно Черновцы ) начали падать
Цены на аренду квартир и чуть чуть просели цены на недвижимость , интересно с чем связано ??
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви знаєте куди останній раз попали в сумах і скільки там залишилося трупів? В новинах про це не писали просто, бо це не цивільні. Я знаю, хоч і далеко. І всі хто в Сумах знають як виглядає те возмєздіє. Фігово виглядає для сумчан
Вам сказала соседка кумы зятя из СБУ?
Мама фіфті цента• 21 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Так і до війни в Чернівцях не було особливого вибору з роботою. Я ж про це і пишу, Чернівці не те місто, щоб платити великі гроші за оренду - ні інфраструктури, ні громадського транспорту, постійно проблеми з водою...
О, так.
Води там постійно немає, я була в шоці .
Повернулись до Харкова, все є і світло теж ❤️
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Там де обговорював зі своїми генєралісімусами в бункері ситуацію в курській області в бункері і визнав що вони не контролюють 28 населених пунктів
Какая Вы шустрая!!!!
Вы уже успели и в бункере побывать?
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну слухайте, ви так пишете, ніби до цього вони не попадали по нашим військовим. Вони почали цю повномасштабну війну і вбивають нас всі ці 2.5 років. Не кажучи вже війну яка з 2014. Літак боїнг 777 вони в честь якої операції збили?
Відморожена• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви реально причарована? Ваше «возмездіє» більше двох років триває. І називається нормальною мовою ВІЙНА. Війна аресивної росії проти України! Дожилися, агресивний напад «возмєздієм» називати🤦♀️
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
То операція мєсть. Де вони вирішили стягнути війська до курвська, декілька днів тому було.
Гуляю босоніж• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Оно ж так всегда чем дальше тем больше знаешь
Ответ дляНа пів ставки
До чого тут це? Я написала що в сумах після курська триндець і якщо не втихне то люди почнуть їхати
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Та всі хто в Сумах живуть знають що біля біофабрики сталося
С Чего Вы взяли, что там все знают точное количество погибших?
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
О, так.
Проблеми з водою там дуже давно. Чернівці - це моє рідне місто, і хоч я вже років 20 в Києві, друзі, родичі в Чернівцях, їжджу туди постійно. Дуже сумно спостерігати, як місто занепадає :(
Ответ дляВідморожена
Ви читати маєте? Росіяни так називають свою операцію яку розпочали після курська
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
В Сумах і до курська був триндець
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Новини російські почитати
Хм,Вы верите российским новостям?
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Им издалека виднее!!!
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Новини російські почитати
Так почитайте ще інші джерела, різних воєнних аналітиків, осінтерів, складіть до купи і побачите більш менш реальну картину.
Допоможіть знайти• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
А вам прям точно треба, да?
Вы написали, что знаете точное количество погибших
Об этом вообще не писали
Вполне возможно, что погибших нет,есть тяжело раненые
Об этом вообще не писали
Ответ дляНа пів ставки
Що ви хочете мені сказати? Я написала що в Сумах зараз триндець і якщо росіяни продовжать свою операцію возмєздіє за курськ в такому ж темпі то звідти масово поїдуть люди
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
А я вам кажу, що навіть операція називається по іншому. А обстріли у Сумах і області одні з найважчих були в березні і квітні цього року. І минулого.
Тепличная• 21 августа 2024
Ответ дляШопингмонстр
Харьков не взяли, Сумы тоже и Днепр им не по зубам
Такие крупные города никто брать не будет. Их обычно берут в кольцо и идут дальше!
Ответ дляДопоможіть знайти
Об этом вообще не писали
Двох з тих хто загинув я знала особисто - родич і сусід батьків. Ще одного, кого особисто знає моя мама, будуть ховати коли біоматеріал розберуть
На пів ставки• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви в Сумах живете? Я без підтексту. Бо я звичайно не там, але всі мої родичі, друзі, знайомі як один говорять що такого не було і це неможливо винести. І всі хто можуть поїдуть, якщо це не припиниться. Або хоча б не ослабне
Ні, але мої знайомі говорять що страшно більше через чутки. Бо обстріли у них були страшні і раніше.