Млинці зі смайликом• Изменено 21 августа 2024
Помогите! Как избавиться от "галифе" на бедрах?!
Уши на бедрах задолбали!
Электричка• 21 августа 2024
без спорту не обійтись, раджу вправи цього блогера, займаюсь, ефект є
Млинці зі смайликом
• 21 августа 2024
Ответ дляЭлектричка
дякую!
Котя_люлю• 21 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я на початку війни їла, як не в себе, ніби боялася, що в магазинах зникнуть продукти. Ввечері грінки з майонезом і шпротами! То був жах. Набрала тоді вагу, виглядала погано, з моєю фігурою грушею особливо.
Вага пішла, але целюліт та вуха на стегнах як були, так і залишилися.
Я не їла… організм так «пошуткував»
Котя_люлю• 21 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вага в нормі.
Стегна не у підлітка, а трохи прибрати зайве, ось так
Це ваша фігура.
Впевнена, ви - красуня
Але в цьому ви самі маєте впевненитись)))
Впевнена, ви - красуня
Байрактара• 21 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
вес - 48 кг, рост 158 см
Значит у вас такое строение.
Ответ дляМлинці зі смайликом
ну якщо ДУЖЕ хочете - то виключіть весь фастфуд, цукор, молочку і всякі гадості, скоротіть вуглеводи загалом. На кідстафі знайдіть лімфодренажні тренування. Якщо є можливість і час - масажі і різні процедури
Млинці зі смайликом
• 21 августа 2024
Ответ дляD_A_V
ели речь о боках которые берутся как складка еще от поясницы и так ободом под живот?
Нет
в комментарии 14 я бросила картинку
оксюморон• 22 августа 2024
Мені якось дуже допоміг гідромасаж, прямо реально галіфе не стало, здивувало мене це сильно, бо думала, що нічого не допоможе.
А ще можна спробувати масаж, антицелюлітний або lpg
Млинці зі смайликом
• 22 августа 2024
Ответ дляоксюморон
гідромасаж десь в салоні? типу душ шарко?
оксюморон• 22 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Душ Шарко тільки синці залишив, потім на мене усі на пляжі таращилися 😂
А то просто так і називається гідромасаж.
Типу такого, я просто у нас побачила рекламу та хочу знову піти
Млинці зі смайликом
• 22 августа 2024
Ответ дляоксюморон
класс))
я бы дома такую ванну хотела )
Кукарачка• 23 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Похудеть.
Будет похудевшая фигура с «ушами». Такая особенность фигуры, в этом месте жировое депо. Но спорт и массажи сильно помогают ситуацию улучшить.