Непонятно• 21 августа 2024
Насварила підлітків під домом
Лягаю вже он спати , щойно ,чую крики, ніби хтось бʼється , розбивається пляшка .
Дивлюсь у вікно , молодьож, кидається камінням.
Тай вийшла до них, насварила.
Стара я 😕
Сказала щоб не шуміли мені🤣🤣🤣🤣
Жах аж соромно
Тай вийшла до них, насварила.
Стара я 😕
Сказала щоб не шуміли мені🤣🤣🤣🤣
Жах аж соромно
Непонятно
• 21 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Послушались вас или послали?)
Сказали більше не будуть
Питаю їх,що розбили , мовчать .
Може вікна розбили в машині наприклад , коло якої швиряли каміння
То нічо не видно зараз.
Питаю їх,що розбили , мовчать .
То нічо не видно зараз.
Бабуся Бетман• 21 августа 2024
Я колись просто тихенько, лагідно попросила не шуміти, бо новонароджене маля ледве заснуло. Й сказала ’дякую за розуміння’. Пішли одразу, ще й вибачились. Дітей в мене, звісно немає 😁
Непонятно
• 21 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Молодец! То наркоманы наверное были. Или проститутки
Девок не было
ФсеСама• 21 августа 2024
А наші десь ділись. Мабуть на моря, океани батьки вивезли, а то галділи роками під вікнами. Скільки не сварились з ними- не доходило.
Козяка-маляка• 21 августа 2024
Ответ дляАдминко
У мене після такого ці милі дітки сусіду винесли забор.
Я не чарівниця вам• 21 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Це старість, авторе, всі такі будем🤭
А що бити пляшки або що там ще це нормально?
Пез Году Неделя• 21 августа 2024
Молодість одна і вона швидкоплинна. Мені взагалі шкода дітей,то ковід,то війна. Оглянешся,а ти вже і дорослий. Коли ж їм жити як не зараз?
Ну я зараз говорю про адекватність,звісно. Коли просто шумлять і сміються, а не коли наносять шкоду якусь
Бджолина королева• 21 августа 2024
Ответ дляНепонятно
Девок не было
Значит только наркоманы. Проститутки еще будут, не пропустите.
Цвіпканя• 21 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Вам оскар
Качка в тапцях• 21 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Я колись хотіла було як бабка, вилізти на балкон і попросити дітей бути тихіше. А потім згадала, як ми верещали, що дурні, і заспокоїлась.
А я всегда вспоминаю полупустой город в начале войны, выйдешь - одни пенсионеры... так что радуюсь громкой и шумной молодёже
Непонятно
• 21 августа 2024
Ответ дляФсеСама
Вони щось побили тут , я чула як розбилося типу пляшки або скло.
Вони коло гаражів та машин кидалися камінням
То по залізу добре грюкає
Козяка-маляка• 21 августа 2024
Я б не полезла. Пусть малеха покалечат друг друга теми камнями, и ума прибавится
все вопросы к их родителям
ЯниЯ• 21 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Ору
Бабуся Бетман• 21 августа 2024
Ответ дляZelenkа
фото
Ну був варіант сваритись, але то завідомо програшний 😂
Ответ дляКачка в тапцях
Я теж про це думала, було так незвично. А якось була свідком розборок у стилі ’ти с какова района’, пацанята років по 16-17. Аж ностальгією повіяло
Непонятно
• 21 августа 2024
Ответ дляКозяка-маляка
все вопросы к их родителям
Так это не с нашего дома . Вообще пришли непонятно от куда
Качка в тапцях• 21 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Точно!
Непонятно
• 21 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
Проститутки не шумят
Не любовница• 21 августа 2024
Я тоже недавно наругала подростков,они кидали бутылки в стену.
А потом подумала, что я уже как бабка старая