Печальки.нет• 24 августа 2024

Скільки вам обійшлися договірні пологи в Києві?(Державний пологовий)

Дівчата, хто в цьому році народжував - скільки обійшлися пологи ? Скільки лікарю та бригаді та епідуралка? Цікавить як кесарів так і фізіологічні.
Дякую!
Мама Карло• 24 августа 2024
Зазвичай оплата лікарю з яким домовляєшся,я так платила,але останні в 19 році,епідуральну не робили.
автор Печальки.нет • 24 августа 2024
Ответ дляМама Карло
тобто просто лікар потім ділиться з бригадою? Дякую дуже...я взагалі в прострації просто. народжувала в 15му по швидкій, більше не хочу такого досвіду, в приватній - прям дуже дорого( тому хочу розуміти скільки вийде по домовленості
Мама Карло• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Не знаю,якщо норм лікар,то так.Він приіздить до вас в будь який час по домовленості.
Мама Карло• 24 августа 2024
Краще обрати лікаря і запитати по оплаті,потім вже вирішувати.
автор Печальки.нет • 24 августа 2024
Ответ дляМама Карло
та справа в тому що лікар не називає суму))) от того я переживаю
Мама Карло• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Мені теж не називав,казав запитайте в того,хто порекомендував)
автор Печальки.нет • 24 августа 2024
Ответ дляМама Карло
ото та сама ситуація))) а порекомендував її теж лікар....капець якийсь. аби подруга то спитала б давно
Мама Карло• 24 августа 2024
Ви ж приблизно знаєте?Підписуйте обмінку і не переймайтесь
Мама Карло• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
А який пологовий?
автор Печальки.нет • 24 августа 2024
Ответ дляМама Карло
А який пологовий?
3й...просто аби не вийшло дорожче ніж в приватній
Мама Карло• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Він не розкручений як 7,то мабуть,не повинно бути дорожче)
автор Печальки.нет • 24 августа 2024
Ответ дляМама Карло
дякую вам за допомогу) заспокоїли трошки)
Асталависта бэйби• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Раньше на форуме нашем узнавали или сидели когда на приеме, встречали девочек и узнавали, есть у каждого врача своя такса, моя только после родов договаривалась.
Асталависта бэйби• 24 августа 2024
Перед войной пришла с дочкой к своей, потом у знакомых узнала, что у нее уже роды от 1500, но началась война , и когда рожали нам сделали скидку,обошлось чуть больше половины, ну для нее она посчитала наверное благотворительность)
Tanasarim• 24 августа 2024
400$. Я выбрала определенного доктора.и уже с той суммой она наверное делилась с бригадой.
КрестьянинДиор• 24 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
1000евро+ по мелочи, за палату там и тп ±10000 грн
Заставляличка• 24 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так в приватному так само виходить… якщо природні пологи… тільки офіційно через касу…з чеками.

Де ви народжували за таку суму?
КрестьянинДиор• 24 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка

Де ви народжували за таку суму?
В приватному в 2-3 рази дорожче.
Заставляличка• 24 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
В приватному в 2-3 рази дорожче.
В Лелеці 1,5р тому 60000грн обійшлись пологи.
Ви написали суму 55000грн.
Так де ви народжували за ці гроші? Просто не хочеться туди попасти)
КрестьянинДиор• 24 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ви написали суму 55000грн.
То народжуйте в лелеці, це ваша справа, я платила профессіоналу, знала за що і кому, в лелеці таких немає
Заставляличка• 25 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так номер роддому можете сказати?
all_in_a• 25 августа 2024
Народжувала у 7 пологовому тиждень тому. Пологи фізіологічні, без жодних проблем, лікарю (з яким домовлялись) дали 800$. Така ціна була і минулого року ( в нас погодки).
На пів ставки• 25 августа 2024
Ответ дляall_in_a
Вітаю вас з народженням дитинки.🌷

От у мене є такі гроші, але мені шкода чи на знаю як правильно сказати, щоб дати їх просто в карман. Це ж хабар.
А лікар за це взагалі отримує зарплату…
Розумію, що вас цікавив конкретний лікар, щоб саме він був біля вас. Але бляха - 33К…у них нічого не лусне…
І це пологи, а в інституті раку там взагалі такі суми крутяться, що на голову не налазить
КрестьянинДиор• 25 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка
Так номер роддому можете сказати?
Зева27• 25 августа 2024
В Исиде роды стандарт 65 т минус 7-8% если был на дне открытых дверей.
all_in_a• 26 августа 2024
Ответ дляНа пів ставки
Вітаю вас з народженням дитинки.🌷

А лікар за це взагалі отримує зарплату…
Дякую за привітання 🤗 По темі…дружина брата народжувала без домовленості, 36 годин перейми, а потім терміново на кесарів розтин. Порізали, бідну, капець! Мені теж не завадить залишити собі 33к, але краще я буду спокійна, що лікар зробить все( і навіть більше), щоб, не дай Боже, нічого не трапилось під час пологів. Бо лікування потім коштує набагато дорожче 🤷‍♀️ Я це вважаю не хабарем, а вдячністю( і ці гроші лікар ділить сам на всю команду, сума не йде в одні руки ))