Гопница-Советчица• Изменено 24 августа 2024

Яка я дурна. Помічниці допомагала і платила гроші

Здаю подобово квартиру
Буває день в день заїзд
Я приходила висиляла і чекала наступних гостей
За цей час хатня робітниця прибирала
Але ж я шоб не сидіти задарма - допомагала їй, поки вона пилососить, я мила ванну і тд

І платила їй гроші як за повністю уборку
Вона чомусь не казала - давайте дешевше, ви допомагали

А тепер ситуація так повернулась, що я все вчора поприбирала , а хатня робітниця хоч би щось допомогла зробити.. або запитала чи я встигаю
Ну взагалі.. я дурепа Короче
Життя вчить не бути альтруїстом.. з мене ще друзі сміялись шо я допомагаю і потім гроші плачу
Така бойова Я• 24 августа 2024
Вы абсолютнот правы.

Кіма кепка• 24 августа 2024
Ну і? Хто вам винен. Вона свою роботу зробила гроші отримала. Ви самі вирішили допомогти, ваші проблеми
Сама вумна тутички• 24 августа 2024
Вас просив хтось допомагати? Людина розраховує на певну суму за вихід. Чому вона має отримати менше, бо вам закрутило в одному місці?
автор Гопница-Советчица • 24 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
То точно
Я цього не розуміла
Просто з вдячності допомагала .. бо не можу сидіти без діла
І думала що і вона мені доможе хоч раз безкоштовно … десь шось помити

Або наприклад витерти шафу на горі. Сказати мені - о дякую що допомогли, в мене є вільні 15 хв давайте люстру помиємо
В танке• 24 августа 2024
Человек пришел работать за оговоренную сумму, с чего бы ей просить меньше? Вы странная
Ответ дляВ танке
Та я не проти платити
Просто була інша ситуація.. що вона мені не допомогла а сиділа на стільці
Анонім Завгосп• 24 августа 2024
Просто не делайте так больше.
Куда_бежать• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
То точно
Я цього не розуміла

Это вы сами должны проговорить,я мою ванну,а вы займитесь люстрой в это время
Ответ дляКуда_бежать
Не знала що так можна

Сама вумна тутички• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
То точно
Я цього не розуміла

Дивіться: я вам зараз дам 10 кг баклажанів. Мені пофіг, чи треба вони вам чи ні. Я так захотіла. Але я від вас буду очікувати віддяки. А раптом ви не віддячите, то буду ображатися, що ви козища невдячна, бо я ж вам баклажани давала.
Куда_бежать• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Не знала що так можна
Ну вы оплачиваете час работы и сами говорите что делать в это время
Murzeelka• 24 августа 2024
А сколько платите за уборку?
хотя, едва ли вы ответите)
Альфред Шнитке• 24 августа 2024
Из последних тем автора:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3590535

В архиве ещё с пару десятков нытья бизнесменши
Гуру троллинга• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Та я не проти платити
А должна была? Это ее работа? Если да, надо было сказать, чтоб либо работала, либо шла домой
Ответ дляГуру троллинга
Я думала що інші люди теж альтруїсти
Барабасиха• 24 августа 2024
Ответ дляКіма кепка
До речі, так. Людина прийшла на роботу, і розраховувала на певну суму. Те, що у автора шило в дупі-вина лише автора.
Ответ дляСама вумна тутички
Зрозуміла
Ответ дляБарабасиха
100% я вже зрозуміла свою помилку
Маю сечі• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
То точно
Я цього не розуміла

Яка люстра у подобовій оренді? Генеральне прибирання роблять раз на пару місяців, якщо квартира здається постійно.

Ответ дляМаю сечі
День в день здається квартира вже 3 місяці підряд
Кожного дня робимо те що відноситься до генерального прибирання
Немає можливості виділяти 1 день для генералки
Сьогодні люстра в спальні, завтра люстра в коридорі, після завтра шкаф протерти, раз в тиждень вікна помити і таким чином завжди підтримується генеральне прибирання

Виділяю 3 години
15 хв генеральне прибирання включено кожного дня
Маю сечі• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица

Виділяю 3 години
Я зараз влітку на морі в одній квартирі живу, в іншій роблю подобові прибирання. Не знаю, що там можна чухати кожного разу. Це ж не слої жиру після довгострокового. Реально подобові робити легше фізично, ніж генеральні. Санвузол просто все заливається хімією і натирається щітками як швабри. Потім все струєю води змивається. Це ж пусту квартиру без речей прибирати. А санітарний день для генеральних прибирань та дрібного ремонту треба виставляти самим. Що значить, що його нема? Ви боїтесь втратити день, але готові у звичайні прибирання і частина генерального запхнути. Ну то і мийте самі.
Гуру троллинга• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я думала що інші люди теж альтруїсти
Почему вы, такая альтруистка, бесплатно людей в квартиру не заселяете?
Гага Газу• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Та я не проти платити
Чому вона сиділа, а ви прибирали?
За прибирання, яке зробили ви, гроші їй заплатили?
Маю сечі• 24 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Чому вона сиділа, а ви прибирали?
Тут є два варіанти: або автору робити нема чого, або роботи багато і вона розуміє, що прибиральниця не встигне. Але це не проблема прибиральниці.
Леопардові панчохи• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Та я не проти платити
шо за бред
взрослейте уже
Вишнёвая Леди• 24 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Это у меня мама такая, когда у неё были продавцы, ей же нужно все контролировать (правда она с этим категорически не согласна, да боже ж мой, я просто пришла), и начинает там крутиться и им мешать, а потом типа, не, ну я же тут ого го сколько сделала, чего я им буду за полный день платить? Капец, а тебя просили?
Успокойся_Успокойся• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Не знала що так можна
виновата ваша мама, приучила пахать как лошадь
Вишнёвая Леди• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
То точно
Я цього не розуміла

О, точно моя маман.. целых 10 минут есть, а она подсобку не покрасила. Без обид, вы не правы. Но с этим лучше к нормальному психологу, не к инфо цыганям
Вишнёвая Леди• 24 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
100% я вже зрозуміла свою помилку
Це не помилка, це ваші внутрішні переконання, якщо ви їх не пропрацюєте, вы знов і знов будете на ці граблі наступати.
Маю сечі• 24 августа 2024
Автор, ви одну квартиру здаєте? Якщо одну, то прибиральниця невигідна, прибирайте самі. Якщо більше 2 квартир, то у вас тактика невірна.