В моїй хаті моя правда• 25 августа 2024
Чим помазати, запалення невелика шишка
Іноді буває що по лінії трусиків виникає шишка розмір не більше горошини. Намагаюсь носити білизну з м´якими краями та не завжди допомагає. Взимку від колгот та лосін теж буває. Наче це по цій лінії вростає волосся чи що. Боляче, червоне. Зазвичай вистачає на початку йодом, та швидко проходить. А зараз спека. Місце в складці. Навіть ходити боляче. Труси будь-які зараз приносять дискомфорт. Йод не допомагає. Чим можна помазати щоб швидше пройшло?!
ПочтальЁнша• 25 августа 2024
В мене таке бувало, але я нічого не робила, все лінувалася, забувала мастити там, само проходило.
В моїй хаті моя правда
• 25 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Я не можу спати заважає, ходити теж. Я ж не можу на вулицю вийти без трусів. Боляче. Хоч і не велика. Червоне. При дотику гаряче
ПочтальЁнша• 25 августа 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Мазь Илон
Дякую, я не автор, але візьму на замітку собі.
ПочтальЁнша• 25 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Знаю що Ілон кльова при фурункулах (страдаю цим). А хіба допоможе при шишці? Мені при гідраденіті не допоміг, бо не було вихода для гною.
Та то ж та шишка і є фурункул.
В моїй хаті моя правда
• 25 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
В мене це більше як абсцес. По інструкції він при абсцесах допомогти має. Гідроденіт це ж інше. Куплю спробувати
В моїй хаті моя правда
• 25 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Та то ж та шишка і є фурункул.
Саме цікаве колись я була в хірурга по іншій темі, і не в одного. І всі казали що фурункул на одному і тому місці не з´являється. Якщо нариває в одному і тому то це не фурункул.
Танго утрьох• 25 августа 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це лімфовузол