Доставучая• 25 августа 2024

Конфуз від переляку

Дуже неприємна тема, не знаю як на таке реагувати. Собак дуже лякаюсь ще з дитинства, прям дуже, завжди уникала їх. Але вчора так сталося, що потрапила на групу великих собак, агресивних, мене побачили, одразу гавкати почали і до мене йти. Людей поруч не було. Я дуже злякалася та ,вибачте, обісцялася. Сама не зрозуміла, як. Ніби у трансі була. Організм все сам зробив. Тепер переживаю. У житті були випадки, де я лякалася і сильніше, але така реакція організму вперше. Жодних хвороб немає, чому організм так гостро відреагував? Треба йти до лікаря, чи це норма?
Маю рацію• 25 августа 2024
От уже ж выдумщица )) Поразвлекаться захотелось ))

Не любовница• 25 августа 2024
Норма, всі ж дорослі люди щодня обсікаються від страху, ви не знали? Тю
Міс Всесвіт• 25 августа 2024
Троллятина.
Lilian-nochka• 25 августа 2024
Ну смех смехом,а я когда то на йогу ходила,то с 15 девочек 8 оставались на упражнения для малого таза))сцикотная проблема не так и редко встречается
Лама_мама• 25 августа 2024
У меня такое случилось лет в 17-18, тоже от очень сильного страха, здорова была тогда и есть сейчас. Вот такая случилась реакция на очень сильный стресс. Можете сходить к врачу, проверить нет ли опущения органов малого таза (к гинекологу). Если все ок - ну что ж, бывает, автор🤷‍♀️