Доль Чекомбана• 25 августа 2024

Хтось живе в таун хаусах?

Які плюси і мінуси?
Дивлюсь на борщагівцв,в Святопетрівському
Сиренькая• 25 августа 2024
+менша вартість, ніж окремого будинку
- можлива жахлива звукоізоляція у поєднанні із специфічними сусідами за стінкою

Первоклашка Я• 25 августа 2024
Усі мінуси будинку та квартири зібрані в одному
Анонім Завгосп• 25 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Наприклад?
Із плюсів - немає сусідів зверху й знизу
Є невелика, але своя територія з можливістю парковки автомобіля.
Метровий сантиметр• 25 августа 2024
Нет безлимитной канализации, как и водопровода. Чаще всего, все на электрике. Зимой холодные стены (по сравнению с квартирой).
Первоклашка Я• 25 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Наприклад?
Є сусіди із боків і вам потрібно з ними контактувати для вирішення багатьох питань. До того ж,у вас можуть бути проблеми одночасно і з дахом і підвалом/ першим поверхом. Територію у більшості займає парковка, і так як місця обмаль,виїжджаючи, прямо у ваші вікна газує не тільки ваша автівка, а і сусідські. Теж саме відбувається коли сусіди роблять барбекю,все тягне у ваші вікна.
автор Доль Чекомбана • 25 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Які саме проблеми,якщо будинок новий?
автор Доль Чекомбана • 25 августа 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Є ж з міською каналізацією і водопроводом,п є септик і скважина
Хіба скважина це не безліміт?
Первоклашка Я• 25 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Які саме проблеми,якщо будинок новий?
Протекать крыша/ подниматься вода из подвала может и в новых домах. Звукоизоляция в новых домах практически всегда полное говно. И проблемы крыши и подвала вам наверняка придется решать вместе с соседями,а если они откажутся,то платить за себя и того парня
автор Доль Чекомбана • 25 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Звукоізоляцію можна додати на етапі ремонту

автор Доль Чекомбана • 25 августа 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Так,криша ,і підвал це біда((
Сиренькая• 25 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Які саме проблеми,якщо будинок новий?
Ох, повірте, в нас полізли проблеми саме на другий опалювальний сезон (окремий будинок).
Все, що завгодно - дах тече, погана гідрозоізоляція, проблеми з каналізацією, навіть теплою підлогою, пліснява і так далі, це лише малий список проблем, з якими можна стикнутись.
Первоклашка Я• 25 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Можно,как и переложить крышу и гидроизоляцию в подвале. Но есть одно но: если у соседей неправильно сделана крыша или подвал, то к вам все равно будет течь
Сиренькая• 25 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Звукоізоляція - це добре, але це а) дорого, б) товщина