Фиктивная• 26 августа 2024
Тривога і робота
Які вказані норми прибуття на роботу після закінчення тривоги? От як сьогодні, тривога давно, ракетна небезпека, коли по закону необхідно прибути на роботу?
Мелочунь• 26 августа 2024
Працюю в державній установі, під час тривог все зачинено. Якщо тривога з ночі, то після закінчення тривоги йдемо на роботу, якщо ракети збивають. Ну чи дивимось по ситуації. І там де я живу і думки еемає вийти під час збивання ракет. У вас мабуть тихо і біля дома, і біля роботи.
Мелочунь• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Читайте ще раз - всі працівники приїздять своєчасно, навіть якщо вони не приймають громадян
Кажіть про свій район. У вас мабуть тихо. Своєчасно.... коли збивають над домом і по дорозі на роботу. Все залежить від місця розташування. В нас після відбою, якщо тривога з ночі, хто ближче мешкає, той перший приїздить. І після того, як все зіб´ють
Неновая почта• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
а они не люди, что ль?
Мелочунь• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Так, Ваш свідомий вибір залишитися це теж вибір. Ви ж не будете сперечатися, що є такі люди,котрі за таких умов виїхали.
Не буває ідеальних рішень.
Але завжди можна звільнитися і піти працювати туди, де умови будуть прийнятними
Не буває ідеальних рішень.
Ну то виїзжайте і звільняйтесь, в чому справа? Але кожна людина має бути в безпеці під час тривоги, тим паче ракетної. А не задовольняти тих, кому ну дуууже потрібно. Нормальні люди, в таку тривогу, як сьогодні, по домівкам сидять і чекають відбою. А вже потім їдуть в цнап і пенсійний
Обижулька• 26 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Теж працюю в держ установі. В нас є підірвані які мчать на роботу навіть під вибухами.
Секретница• 26 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Мені можна взагалі не прибувати, але я ноут га роботі в пятницю залишила...
О, така сама ситуація. Їду, щоб забрати. Ще й електричку пропустила(
Викачую яйцями• 26 августа 2024
Коли повітряна до початку роботи, то ми повинні після відбою якомога швидше з´явитись на роботі. Тобто в школі.
В цей час дітей в школу однак ведуть (тревога не тревога - ведуть) - то діти в укритті з охоронцем або з вчителями, що живуть поруч і прийшли в шкільне укриття.
Викачую яйцями• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
А навіщо? Адже і цнап і пенсійний під час тривоги закриті і навіть співробітників виганяють з них в укриття. Навіщо вчасно туди їхати? Стояти під дверима? І до котрої? Он сьогодні досі тривога!
Моторошні троянди• 26 августа 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Тому що як тільки відіб´ють тривогу, вони мають почати прийом громадян. Тому хоч телепортуйся