Злюка бобер• 19 июня в 19:50
Виробництво дронів. Куди нам втікати?
Орендуємо приміщення під потреби бізнесу, вже більше 6 років. Випадково дізналися, що в нас вже оселилися нові сусіди. Як я розумію, з власниками розмовляти вже немає сенсу, вони все вирішили, надавши їм в оренду приміщення. Починаємо терміново шукати собі нову оренду, але ж невідомо, чи не буде на новій локації такого ж сусідства. Як це питати взагалі? Не факт жеж що скажуть правду
Моя улюблена страшко• 19 июня в 19:55
Ответ дляГалябалована
Такие соседи сейчас практически в каждом доме
Ото ж
Чижик Пижик• 19 июня в 19:54
Давайте сразу локацию, рашофашисиы к вам в гости придут! Совсем люди не отстреливают последствия
Моя улюблена страшко• 19 июня в 19:56
Ответ дляЧижик Пижик
побольшомусекретику• 19 июня в 19:55
Дивно, що Ви знаєте правду... Такі зїзжать раніше, ніж Ви мої думаєте. Виробництво дронів це не так як Ви собі уявляєте.
Фіфачка• 19 июня в 19:55
Ви ще напишіть де то виробництво, і я одразу дам посилання на тему, гарячий лінії СБУ
callcenter@ssu.gov.ua
Галя із Дарниці• 19 июня в 19:56
Адреса нет, ничего страшного в посте нет. Человек может волноваться.
побольшомусекретику• 19 июня в 19:56
Ответ дляГалябалована
В кожному гаражі, але не ударні, ті що летять на мацкву не в гаражах роблять
БеллаДонна• 19 июня в 19:57
Ответ дляГаля із Дарниці
Такая как авторица, своим языкатым помелом, трындит не только на советчице, а среди друзей знакомых соседей . А потом прилёты
Лукава_Кiшка• 19 июня в 19:57
Ответ дляГербарія сушу
Зачем ві все подробно перечислили?
Удалено администрацией...
Злюка бобер
• 19 июня в 19:58
Ответ дляГербарія сушу
Зачем ві все подробно перечислили?
Що саме я перелічила? Окреслила чим займаються сусіди, все було безпечно з ними
Потужна махіна• 19 июня в 19:59
Ответ дляЗлюка бобер
Вы за себя переживаете или за соседей.?
Гербарія сушу• 19 июня в 19:59
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
побольшомусекретику• 19 июня в 20:00
Ответ дляЗлюка бобер
І далі буде . Ви ніколи не здогадаєтеся, що поряд ударні бпла. Вони виробляються всюди.
Носки на подтяжках• 19 июня в 20:00
Ответ дляГалябалована
Так ракеты попадают в жилые дома не просто так?
Кукарачка• 19 июня в 20:00
Ответ дляГербарія сушу
Удалено администрацией...
А без мата никак? Не уподобляйтесь рашистам.
побольшомусекретику• 19 июня в 20:00
Ответ дляНоски на подтяжках
Серйозно?! А що там?!
Злюка бобер
• 19 июня в 20:00
Ответ дляПотужна махіна
Вы за себя переживаете или за соседей.?
З´їжджати будемо не тільки ми, ще два орендаря, це тільки з ким встигли поспілкуватися. Тож так, питання актуальне не тільки для мене, а ще для інших підприємців
Гербарія сушу• 19 июня в 20:01
Ответ дляКукарачка
никак
побольшомусекретику• 19 июня в 20:01
Ответ дляЗлюка бобер
І знайде площу?
Носки на подтяжках• 19 июня в 20:01
Ответ дляпобольшомусекретику
Серйозно?! А що там?!
Спросите у автора комментария,на который я ответила