Амбасадор щастя• 26 августа 2024
Вопрос про садик
Как попасть в садик, если нет прививок? Какая там вообще процедура? Подскажите мне пожалуйста где можно взять эти документы, что прививки «есть»? Не обессудьте..
Мальдивирую• 26 августа 2024
а потім буде тема, памажіть - як зробити прививки дитині - бо лікарі відмовляються в нас же куплено було, й вони лише на папері, але ж є в базі типу...рятуйте
за темою - робіть все офіційно, якщо вже обрали такий шлях, не купуйте те чого немає, пишіть відмови й т.д.
Амбасадор щастя
• 26 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
А ребенка в сад возьмут?