Куколка-мяуколка• 26 августа 2024
Опущення стінок піхви і вправи Кегеля
1-2 ступіню поставив гінеколог.
Гінеколог в нашому місті молода і прогресивна
Вона призначила вправи Кегеля і постійно де можливо носити кульки
На рік. Якщо не допоможе то операція
Читала думки що ці вправи не ефективні
То чому ж їх радять?
Можливо в когось був досвід вправ Кегеля саме при опущені стінки піхви.
На рік. Якщо не допоможе то операція
Читала думки що ці вправи не ефективні
То чому ж їх радять?
Божа кульбабка• 26 августа 2024
В мене теж 1-2ст, я взагалі ті кульки не можу втримати ніяк((( і кегель не можу я геть не відчуваю м´язів.
Якщо ви відчуваєте то так допоможе за місяць має бути результат
Не будь КакСвета• 26 августа 2024
Поищите упражнения для диафрагмы. Начнет она работать правильно, все органы подтянутся на свои места
бювет_в_обед• 26 августа 2024
Я тут недавно писала, що роблю. Десь пошукайте тему. Кульку не раджу
Куколка-мяуколка
• 26 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Кульки ще не купила, але, вибачте тампон міні тримається, і палець можу затиснути., і сечовипускання можу перервати
Куколка-мяуколка
• 26 августа 2024
Ответ длябювет_в_обед
А як тема називається? Ключові слова для пошуку?
Куколка-мяуколка
• 26 августа 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
З органами в мене біда. Сидячий образ життя. Зараз в таку спеку вийти пройтись сил немає
Почала ( ще до огляду лікаря) робити вправи з ютубу.
Україна наше все• 26 августа 2024
Про застосунок від Аніти вам казала? Шикарно. І не думайте, що легко. На третій день вже пахати. Але результат супер Vingo
Куколка-мяуколка
• 26 августа 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Дякую за пораду! Подивлюсь. Лещел не легко алеж треба щось робити
Куколка-мяуколка
• 26 августа 2024
Ответ для17bob
Опущение матки поднимается массажем!!! Зна. женщине подняли опущение 4 степени! К сожелению єтот масскажист находится га оккупированной территории.
Плаванье, хождение на ягодицах по полу, много ходить пешком.
Вже. З ходінням я запустилась геть. Жара. Робота сидяча.
Вже вдягла кросівки, 17.00 і я пішла
Божа кульбабка• 26 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тампон тримається, сечу можу, палець ні . Якщо палець можете то беріть і робіть допоможе
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Они помогут.но это на всю жизнь уже делать,их,упражнения для малого таза еще и вес терять надо
Україна наше все• 26 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В плеймаркеті, місяць. І чоловіку потім доьре6). Здоров´я!
Потішаюся• 26 августа 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Так на початку ніхто не відчуває, треба качати
Потішаюся• 26 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
У мене така ж проблема, а скільки вам років? Треба якось системно займатись.
Божа кульбабка• 26 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
До народження дітей все відчувала і могла. А от тепер лікар каже результати травматичних пологів. Мені просто ’забули’ сказати що мені місяць після пологів не можна було сидіти.