Максим 27-• 26 августа 2024

пробую тут знайти дівчину для близьких зустрічей

Я молодий хлопець, шукаю знайомства з дівчиною(пишіть кому цікаво і поспілкуємось). Загалом мені цікаво познайомитись з дівчиною для зустрічі(секс) бо для відносин нажаль знайти не виходить- або з зіркою в голові або є хлопць, а ще ті хто ось зараз їдуть на навчання за кордон. Така реальність за кадром.
Познайомимось, якщо є симпатія в обох, наступний етап буде зустріч.
По іншому не бачу сенсу спілкуватися для обох.

Якщо випадково познайомлюся і буде адекватна дівчина до 27р., а я буду для неї цікавий то можемо говорити про відносини.

Я в Києві.

Дякую за рекомендацію, ваш думаю для мене важлива і допомагає мені ставати більш кращим.

Кому цікаво то пишіть повідомлення.

Хто хоче більше інформації чому не можу знайти поки, читайте мої відповіді раніш які писав.

Критик - дякую тобі за увагу ти моє все🙏😃
Результат:
вже голосів: 15
7 (46.67%) Не пиши тут, але я підтримую
4 (26.67%) Як ти мені подобаєшся
4 (26.67%) Хочу допомогти, але не знаю як
Filomena• 26 августа 2024
Ответ дляContento
Автор хочет девушку для секса без обязательств , причём в возрасте 20-27 и чтобы не ухаживать и не тратиться )))
Ну який секс коли чашки води не набрати і туалет не змити? Нащо воно в 25 років таке щастя?
В наш час дешево не вийде)
Contento• 26 августа 2024
Ответ дляЮ_льчик
Пишет, если адекватная, то возможны отношения. Хотя где он адекватных девушек видел, все мы со своими загонами
Да адекватных девушек как раз много. Но зачем Максим адекватным девушкам ? Что он им может предложить ? Член ?)))
Elena755• 26 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Может найду)
Без фото, никто не захочет.
tanya_217• 26 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Может найду)
Пишіть найголовніші речі про себе
1. Місячний дохід (якщо взяти середнє значення за рік)
2. Активи(власне житло, машина, мотоцикл, яхта і т.д.)
3. Зріст/вага
4. Обтяження(живете з батьками, маєте дітей від попередніх стосунків і т.п.)
5. Що готові давати дівчині, крім кохання (секс, обійми і поцілунки не питаю, а питаю про оплату подорожі в хороший готель в Буковель чи в Одесі тиждень потусити)?
6. Що очікуєте від дівчини?
Найбільший актив чоловіка це гроші і його згода витрачати їх на жінку
Активи жінок це краса і молодість
Тобто красива молода дівчина міняє свою молодість на його гроші(не на самі гроші, а на ті можливості, які вони дають- квартиру для неї, подорожі, бізнес)

Я розумію, що наврядчи ви мільйонер, а скоріше звичайний хлопець, то питання чи очікуєте ви звичайну дівчину середньої зовнішності чи красуню з хорошою фігурою, довгим густим волоссям, шкірою без прищів, рівними зубами та милим личком?
VivaForever• 26 августа 2024
Ответ дляLovesmum
Точно все вийде, ще класссна ідея вішать об´яви в підїздах, надпис полижу кицьку, куплю вина, смішно жартую і фото стетхема, як хлопець розумію тебе хочеш стати коханцем для гарної мілфи, з практики раджу знайомитись на вулиці, є шанс що для твоїх цілец навіть і говорити довго не прийдеться, ʼ´мудрі жінки самі тебе використають головне не виглядати жалюгідно, не благай не кажи шо тільки для сексу, зроби їх особливою типу вона єдина така мілфа гарна що тобі подобається, за чоловіка дітей краще не розпитуй
Моя кицька в шоці
princess of wonderland• 26 августа 2024
Ответ дляContento
Я абсолютно не понимаю, зачем он девушке 20-27 лет со своим сексом. В таком возрасте или любовь морковь, или замуж очень хочется и не терять драгоценное время, или предложить свою молодость в обмен на спонсорство. А обслуживать Максимку с бабского форума это какое-то развлечение-извращение. Ну может клюнет какая-то нимфоманка или умственно отсталая хз
Contento• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Мы это автору говорим уже несколько месяцев. Но он не теряет надежды
princess of wonderland• 26 августа 2024
Ответ дляContento
Ага, настойчиво косит под дурку. Я такой белый, пушистый как плюшевый мишка, а все бабы вокруг звезды или заняты, помогите кто чем может
Lilian-nochka• 26 августа 2024
А зачем вы кому нужны?без обязательств вы нужны только своей мамо и бабо
princess of wonderland• 26 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Так он походу и живет с мамо. Только это не решает остальных проблем)
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Ищи постарше ,от 30 . .
Молодые найдут обеспеченного и постарше .
От 30 с мозгами все и прохаванные))начерта им малолеток не состоявшийся в жизни)))разве что 50+,60+,там уже деменция подкрадывается,еще и содержать его будут
Іванка Бур• 26 августа 2024
Спокойно девы, ша ! Он мой
Светика• 26 августа 2024
Ответ дляМаксим 27-
Может найду)
Тогда повышайте критерий возраста
Іванка Бур• 26 августа 2024
Надо зацепиться в столице! А тут целый киевлянин ищет любви и ласки!
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Ну вот такое есть)))мамо даст на проезд или пенсию дадут,сможет купить,если помыть потом ,то на пару раз хватит
Filomena• 26 августа 2024
Ответ дляІванка Бур
Спокойно девы, ша ! Он мой
Ооо! Ну все. Доведеться тепер обʼяви про кицьок на підʼїздах шукати. Головне щоб вдома притулок не утворився поки той самий☝️ знайдеться.
Іванка Бур• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Напомнило
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Вот и получше есть)))еще мож сторгуется на грн 200
princess of wonderland• 26 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Идея шикарная, но все что за деньги он походу не приемлет
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Ну еще правая и левая остается)))там только на влажные салфетки потратиться надо
Lilian-nochka• 26 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
О,вот еще бесплатно
Contento• 26 августа 2024
Ответ дляІванка Бур
Он хочет девушку киевлянку , со своим жильём, немеркантильную)))
Contento• 26 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Автору уже предлагали дамы 40+ приехать в другой город для секса. От него ожидали только симпатичную внешность и хорошоий размер. Он отказался)
Ольга.Д.О.• 26 августа 2024
Автор, вашу наполегливість і впертість направить би в якесь корисне русло. Освіта, кар´єра. Це б вам допомогло і собівартість підвищити, і від нав´язливих думок відволіктись. А вже тоді може і знайдете собі пару.
Rosenica• 26 августа 2024
Ответ дляFilomena
Теж хотіла запитати) з чим прийшов? Свій будинок, скважина, сонячні батареї з запасом мінімум на три доби? Шахедна чи ракетна сторона?
Про що говорити без таких дрібниць?
Он в Одесі бачила оголошення - продається будиночок в СТ. Під будиночком автономний бункер з дверима а-ля шлюз і водою. Ото хлоп так хлоп. Огого, я би сказала
автор Максим 27- • 26 августа 2024
Ответ дляІванка Бур
Спокойно девы, ша ! Он мой
🙏
Наталка -русалка• 31 августа 2024
Ответ дляprincess of wonderland
Ніхто не клюне , навіть страшній не здалось це нафіг