Питання у заголовку. Може у когось є книги за темою, якісь посібники, або можете порадити курси з English IT, або навіть профільно англійська з UI/UX, веб-дизайну, буду дуже вдячна
дякую аж підскакую• 26 августа 2024
На самом деле, они вам до одного места. Лучше уж брать бизнес инглиш и заниматься по ним.
Инглиш для ит слишком скудна программа для отдельного курса, особенно для дизайнера.
Базовые вещи можно выучить работая с инструментами, типа фигмы, а вот проводить интервью с кастомерами, вот тут нужно поднапрячься
Ответ длядякую аж підскакую
З того що я продивилась - мені здається що такий курс без натаскування на комунікацію з кастомерами та власні презентації взагалі і не проходить, в цьому і суть його. Цікаві книги та воркбуки дуже платні, і перед тим як купувати - хотіла б порад щоб визначитись, або якщо б хтось поділився книгою - це була б мені зараз дуже велика підтримка. А може ви праві, а я шукаю швидкої допомоги, бо встала потреба самій намагатись заводити клієнтів, а не бути просто виконувачем.
...аяприкольная• 27 августа 2024
1.
2.
Якщо треба профільні слова підтягнути, спробуйте пройти якісь курси на Sololearn або Сodeacademy
2.