MacOS-ница• 27 августа 2024

Почему не защитили энергосистему? Денег же выделяют.

Итак понятно,что это мишень. А нам опять без света долго быть
Julia -e9ee• 27 августа 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ни одной.Все блоки в стране работают на полную мощность.
Но страна сидит без света

Julia -e9ee• 27 августа 2024
Ответ дляRosenica
Та ви крута експертка. Думаю, ваші вміння знадобляться на системах ППО
Их учат сбивать, так что не надо предъявлять.
Работать пвошником любой призванный с огромной радостью будет, не на ноль же. Вот только ручки не дырявые надо иметь.
Ollka• 27 августа 2024
Ответ дляivnata
А ви знаєте, скільки грошей платників податків відмили на будівництві типу захисту, який ні від чого не захищає? За ці гроші можна було купити ППО.
Не знаю
І ви не знаєте
Тільки я не говорю, якщо не знаю, бо можу помилитись. А ви на це не звертаєте
Ollka• 27 августа 2024
Ответ дляivnata
https://www.facebook.com/100003767320921/posts/325...
Посилання на соцмережу, серйозно?
Може ще на тік ток дасте
Julia -e9ee• 27 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Раз так, то мобилизируйтесь и идите защищать станции. Легко же!
Попробуй туда ещё попали, там из своих очереди, лишь бы не на ноль.
JENYABEST• 27 августа 2024
Ответ длятогдалия
А докази продажу ее за кордон у вас які?
У вас гугла нет?
https://www.epravda.com.ua/news/2024/08/23/718397/
JENYABEST• 27 августа 2024
Ответ длятогдалия
Вот еще
https://forbes.ua/ru/news/ukraina-v-chervni-import...

Леска• 27 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Вот еще
Ви зараз серйозно? І ці люди беруться на серйозних щах обговорювати тему ее??
Леска• 27 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
У вас гугла нет?
Планує продавати з 25.08 і продавала це, все ж різні речі. Вы так не думаєте?
JENYABEST• 27 августа 2024
Ответ дляЛеска
Когда контракт подписан все ...сидите украинцы без света...
А если логику включить планирует возобновить экспорт значит что он был ранее
JENYABEST• 27 августа 2024
Ответ дляЛеска
Серьезно, в данной статье речь идет про импорт с указанием что не было экспорта в июне 2024, а ранее был....
Леска• 27 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Экспорт электроэнергии в июне полностью отсутствовал ....це означає в червні не було експорту. Це стаття аналітика червень.
Решта це ваші фантазії.
Леска• 27 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Де ви а де логіка це ще треба подумати..
Ну так, раніше експорт ее був. Це для вас новина?
Скажена Бджілка• 27 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Скільки коштує один комплекс Петріот і скільки нам їх треба для захисту?
С банковой можно парочку пэтриотов снять
fox with matches• 28 августа 2024
Тимошенко заявлвла, что єнергия с Атомок идет за границу, нам, лошпедиусам, остатки...от ТЕЦ, ГЄС
Ну и Кудрицкий заявлял что змеевская и Трипольская- фиг с ними, давно неєффективные. Зато бабла на низ аж миллиард выделили. Вот вам страна при зеленых ’патриотах’
fox with matches• 28 августа 2024
Ответ дляЛеска
а Ви там, куди ми експортуємо енергію?! Бо Ваші пости дивні, наче Ви працюєте в офісі потужного або видаєте себе патріоткою за кордоном- зі світлом, в теплі і добрі
Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Не дивніші ваші пости , де ви плутаєте імпорт з експортом.
fox with matches• 28 августа 2024
Ответ дляЛеска
трудитесь ИСЧО. Піпець
Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Юлька ще та лисиця. Заявляти можна що хоч. Факти і документи де?

Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
трудитесь ИСЧО. Піпець
То була відповідь для Жені, не для вас.
fox with matches• 28 августа 2024
Ответ дляЛеска
То була відповідь для Жені, не для вас.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-ukrayina-ekspo...
Від 25 серпня Україна планує відновити експорт електроенергії до сусідніх країн, інформує у телеграмі пресслужба компанії «Укренерго».
За повідомленням, завтра буде проведений аукціон на доступ до міждержавних перетинів у напрямках Румунії, Угорщини та Молдови – це дозволить уникнути обмежень для українських виробників електроенергії.
«Укренерго» зауважує, що експорт буде відбуватись виключно в період профіциту – під час активної роботи сонячних електростанцій, у періоди максимального споживання, коли потужності в енергосистемі недостатньо, експорту електроенергії не буде.
У компанії нагадують, що відучора в Україні почала спадати спека – відповідно знизилось споживання, також з планового ремонту вийшов енергоблок однієї з атомних електростанцій – це зумовлює профіцит потужності в українській енергосистемі у денні години, коли активно працюють сонячні електростанції.
«Задля уникнення аварій енергосистема має працювати збалансовано – кількість виробленої енергії в кожну хвилину має відповідати кількості спожитої. Способів подолання профіциту може бути два: або обмеження генерації українських сонячних електростанцій, або відновлення експорту електроенергії в денні години», – йдеться у повідомленнію
Враховуючи економічну недоцільність обмеження роботи СЕС, вирішили відновити експорт електроенергії у період профіциту, повідомляють в «Укренерго».
Раніше в «Укренерго» заявили, що за умов відсутності масованих атак, упродовж серпня-жовтня днів без відключень світла...
це для українців....для маси...
а для певного кола- інформація інша
fox with matches• 28 августа 2024
Ответ дляЛеска
То була відповідь для Жені, не для вас.
так якого милого Ви мені щось пишете, потужна
fox with matches• 28 августа 2024
Ответ дляЛеска
на сайті Міненерго. Зелупень та Кудрицький з Галущенком - обскакали всіх попЄрєдніков,
Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
це для українців....для маси...
а для певного кола- інформація інша
І шо? Що це доводить.
Це повідомлення було до того як знову обстріляли енергоструктуру, нагадаю, це сталося 26.08.
Можетеиперевірити рух ее на будь якій точці кордону , якщо бажаєте, звісно. Але, підозрюю що не бажаєте, бо легше вірити в іншопланетян та заявами Тимошенко.
https://m-transparency.entsoe.eu/transmission-doma...(UTC+1)+/+CEST+(UTC+2)&border.values=CTY|10Y1001C--00003F!CTA_CTA|10Y1001C--000182_CTA_CTA|10YSK-SEPS-----K&direction.values=Export&direction.values=Import
Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Дайте подумаю....може тому що це загальнодоступний форум і будь хто може всунути своїх 5 коп в діалог??
Леска• 28 августа 2024
Ответ дляfox with matches
Ага, добре ще не в інтернатах.