Дівка в намисті• 27 августа 2024
Порадьте хорошу фірму мокасинів дитячих на ліпучці дитині
Колись знала одну класну фірму, не згадаю назву. Щоб були легкі і зручні
Чарочка діда• 27 августа 2024
Waldi, наша українська марка, дуже хороші. Я малюкові в садочок беру саме на липучці мокасинки, гарно служать.
Отжигающая• 27 августа 2024
Ответ дляЧарочка діда
Нам не підійшли. Дуже малий підйом
ГороховаЯ• 27 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Нам не підійшли. Дуже малий підйом
Та ладно, в мого малюка нога як пиріжок, поанота велика і підйом високий, Waldi добре підійшли.
Отжигающая• 27 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Да? Це добре. А в нас ліпучка не застібалася. При чому два раза купувала - все сподівалася. Бо ззовні гарні
ГороховаЯ• 27 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Ось такі в мене, вже 2 пару беру
Отжигающая• 27 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ось такі в мене, вже 2 пару беру
Я закриті брала. Може того?