АдеКВАтная• 27 августа 2024

Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту

Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
Isa Dora• 28 августа 2024
Ответ дляOllka
Пошукала таки спеціально

Ось, для категорії В

4. Обмеження поля зору більше ніж на 20 град., у будь-якому з
меридіанів. (З одним оком не може бути без обмежень - можете закрити праве і подивитись ліворуч)
Пункт 5а не копіювала - як раз те що вище писала про гостроту зору
Пункт 5б
б) відсутність зору на одному оці (гострота зору 0,1 і
нижче);
Для прав нужно минимум 70% зрения

Olvia1987• 28 августа 2024
Ответ дляBLUE_SKY
у обмежено пр датный разве бывают военные билеты?
Военные билеты есть даже у непридатних.
--Мята-• 28 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нічого не зробите . Адвокат повинен бути місцевий. Але що він зробить? В мене в подруги брат був на броні і зняли з фури. В нього епілепсія. І адвокат нічого не зробив. Телефон забрали, примусили все підписати. Зараз служить
Епілепсія і воде фуру, щось тут не те
Салт• 28 августа 2024
Ответ дляOllka
Пошукала таки спеціально

Ось, для категорії В

Пункт 5б
нижче);
Мені здається, Ви на старий перелік посилаєтесь.
В новому, від 07.10.22 вже інші критерії
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1300-22#Text

Я не для того, щоб доколупатися до Вас, просто може вже і Вашому татові можна буде водити за новими правилами.
Julieta78• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Як це не ходили-він був в інституті Філатова,завідуюча йому сказала,що до війни ти б був обмеженим.а зараз таких беруть.тому й не пішов оновлювати
Ну раз заведующая сказала, тогда уж точно.... Зачем получать выписки, заключения?... Зачем идти обследоваться в другое место?... Сказала и ок, уж она то знает.
ku4eravaku4erava• 28 августа 2024
Ответ дляRenata Ft
Потому что с одним глазом не берут , ваш муж и пальцем ничего не сделал чтобы получить отстрочку . У моего мужа тоже был диагноз обмежений, с таким диагнозом дают спокойно инвалидность и по новому влк сейчас это исключен , так что если ваш муж пройдёт влк то есть шанс реальный что его отправят домой . Очень странно что вы даже не узнавали что с таким диагноз делать .
Потому что троль
Клементина• 28 августа 2024
Якщо ловлять з неоновленими данними, це одразу в ТЦК.
Це ж вже порушення!
Чи як ви собі уявляєте?
- Ваші документи, код з Резерву
- Коду немає
- Ну, бувайте здорові. Можете ідти, вибачте, що зупинили.

Попасти на перевірку без оновлених даних - це мінімум штраф. А максимум...((
Мені здається тут вже один варіант: проходити ВЛК, де виявлять проблеми з очима і можливо відправлять служити в тил, або визнають непридатним.
А що зробить адвокат?
Тут немає порушення. Без оновлених данних вони мають право так затримувати
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ви можете порекомендувати адвоката?буду дуже вдячна
Яка область?
катик1• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Собирайте мед документы, делайте копии(побольше). Ищите вариант, как их мужу передать. Если повезёт, там будет почта. Муж напишет рапорт, типа прошу направить меня на доообследование. Так хоть на передок в штурмовую роту не попадет.

Ollka• 28 августа 2024
Ответ дляСалт

Він сам розуміє що це небезпечно. І для нього і для людей. Вже це зрозумів.
Решка7777• 28 августа 2024
Ответ длякатик1
нотариальные копии,там любят терять
-Lemon• 28 августа 2024
Автор , як справи? Чоловік вийшов на звʼязок ?
Кузякин• 28 августа 2024
Удалено администрацией...
АлександраА• 28 августа 2024
Ответ дляКлементина
Це ж вже порушення!
Чи як ви собі уявляєте?
- Ваші документи, код з Резерву
- Коду немає

А що зробить адвокат?
Я прискіпливо темою не займалася, але, якщо в курсі, то підкажіть, будь ласка, де вказано, що працівники ТЦК мають право затримувати людину, яка не подана в розшук згідно рішення суду.
Наскільки мені відомо, то затримувати людину мають право лише працівники поліції. Під протокол із вказанням дати, часу і причини затримки.
Чи не?
Natka A.• 28 августа 2024
Ответ дляАлександраА
Чи не?
Так, вони зазвичай в групі з поліцією і працюють.
Немає коду - це порушення. Поліцейський здійснює адмінізатримання та доставлення цієї особи до ТЦК.
Атланта• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Могу рекомендовать. Напишите в личные, если актуально
shtasja13@• 28 августа 2024
Нічого в такій ситуації ви зробити не можете. Не служив, пройде комісію, як визнають придатним у воєнний час, то буде воювати після проходження навчання. У країні війна. Що ви хотіли? Щоб хто замість нас самих нас же й захищав і звільняв від русні? Так буває тільки в казках...
Атланта• 28 августа 2024
Нужно было обновить данные. У него было бы еще время до нового года собрать медицинские справки и пройти медкомиссию.
Кросівки оригінал• 28 августа 2024
А як він з таким набором катався поряд з блокпостами?
Хто дані не оновив сидять вдома і носа не висовують

Леди Репях• 28 августа 2024
Всю тему не читала.
Автор, этого адвоката рекомендовали тут, на советчице. Вроде как даёт толковые советы по телефону. Пробуйте.
Евгений Адвокат 0959413147
АлександраА• 28 августа 2024
Ответ дляNatka A.
Під протокол?
Я просто чому питаю: знайомий в мене є. Колобок, блін. Його ТЦК зупиняли неодноразово. Дані не оновлені. Але щоразу відпускають, бо він вимагає від поліції протокол, а ТКЦшникам забороняє до себе навіть торкатися. Врешті, виходять на те, що поліція протокол не складає, ТЦК виписують чергову повістку і товариш йде собі далі по справах.
Я один раз таку ситуацію спостерігала з ним, але той каже, що регулярно так робить. От і думаю: бреше чи дійсно таке працює?
ЄвгеніяЕвгения• 28 августа 2024
Якщо є свіжі мед.документи - бігом везіть зранку, наймайте машину, це єдиний шанс не потрапити в саме пекло, що буде обмеження по здоров´ю, яке візьме до уваги влк. Якщо паперів немає, і підстав для відсторочки немає - піде в учєбку на 1.5 місяці, далі на фронт.
автор happiness555 • 28 августа 2024
Ответ длячешки-тапочки шапки трикотаж выш
Яка область?
Одеська
Natka A.• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Одеська
Які у вас новини?
Не відпустили?
Графиня Шезвездицкая• 28 августа 2024
Ответ дляhappiness555
Одеська
Одесса и область: самый треш происходит(.
Я могу Вам пожелать только сил..
Мне нечем Вас успокоить.. мужу прислали мужчину с зрением минус 11.
Муж в ахере
ЄвгеніяЕвгения• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Надіявся що знайде законний спосіб відстрочки.В нього реально проблеми з дитинства с зором,по цій причині не служив.пішов по лікарям вони йому сказали,що зараз з таким діагнозом береть і не дивляться.(одне око не бачить зовсім з народження)тому і не оновив
Раз одне око сліпе, треба було оформлювати інвалідність. Дали би 3 групу, то і була би відстрочка. А тепер вже пізно. Хіба під час служби вдасться попасти в госпіталь і ініціювати процедуру проходження мсеку
автор happiness555 • 28 августа 2024
Ось фото с обстеження на Філатова в 23році,я не троль.жаль що всі фото не кріпляться
delphoto
Megan_22• 28 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ст. 30 или 31 про ВЛК, с таким диагнозом исключают с учета, у меня мужа исключили в апреле этого года.
автор happiness555 • 28 августа 2024
Ответ дляMegan_22
У нього такий же діагноз?
ёжовые рукавицы• 28 августа 2024
Ответ дляАлександраА
Під протокол?
Або щастило на таких лохів з тцк потрапляти, або бреше.