АдеКВАтная• 27 августа 2024
Чоловіка забрали в тцк на мобільному блок посту
Девочки,я вас умовляю Только без хейта🙏Сегодня мужа в Одеской область сняли с машины и удерживают в тцк.Забрали телефон,мне позвонил какой то номер и сообщил.На учет не становился,данные не обновлял,военный билет с собой был-он не служил там написано обмежено придатний.Поіхати не можу(так як 150км),автобуси не ходять.навіть знайомих немає котрі можуть мене відвезти туди.Допоможіть будь ласка.що я можу зробити в цій ситуації?
Vlada-Maria• 28 августа 2024
Ответ дляKriskaA
ой, а хто ж за зєлєнь голосував і за ’сайтісь пасєрєдінє’ ???
Щас точно тут жодного не буде. Але погана - влада ! Кловани довбані....Я маю на увазі 73%
Popeye the Sailor• 28 августа 2024
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Сложный случай. Я понимаю, что вам очень сильно хочется вклиниться в дискуссию о столь насущных проблемах, но ни одна из попыток не увенчалась успехом. Даже слово нетривиальное зазубрили, и всеравно - провал.
Пробуйте еще, держим за вас кулачки.
Ответ дляKriskaA
Ой чота морд кацапских наползло....
’Военное положение не равно состояние войны’
==========
тавышо ? откуда такой вывод ? может ссылочку на документ или закон покажите ?
Учите мат.часть: война - это состояние МЕЖДУ государствами .
ВП - это состояние ВНУТРИ воюющей страны.
==========
Покажите документ что у нас война ?
Ответ дляPopeye the Sailor
Пробуйте еще, держим за вас кулачки.
Удалено администрацией...
Ответ дляLiliaBella
Вы в окопе?
Ні, вдома.
А що, якщо я знаю статтю конституції де прописано обов´язок громадян, то маю бути в окопі?
А ви з тих, хто вважає, що якщо дані не оновив, то це не дав ’личное согласие’ і їх ТЦК не чипає??
Я, наприклад, з тих, хто вважає, що в ситуації, коли в тебе: око не бачить, ноги не ходять і таке інше, набагато краще діяти по закону, чим проти.
Вигадуючи собі дурню, що ТЦК це приватна контора, а оновлення даних це’ личное согласие’ і таких людей забирають першими.
Кейс автора доводить протилежне.
Іі чоловіка могли відпустити після перевірки коду, якщо ні, вже на комісіі - побачили б давню проблему з оком.
А що маємо від того, що він не зробив нічого офіційно?
Маємо порушника з гарним здоров´ям. Все
Кейс автора доводить протилежне.
Маємо порушника з гарним здоров´ям. Все
Vlada-Maria• 28 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Это вам скрины жены кадрового военного ,и она сама кадровый военный.
Сидят в тылу.
Она недавно так распалилась,что стала писать все,что думает.
Сидят в тылу.
типові тилові пацюки-паразити, справжні ухилянти
Ответ дляNatka A.
Ні, вдома.
Кейс автора доводить протилежне.
Маємо порушника з гарним здоров´ям. Все
Кейс автора доводить протилежне.
Маємо порушника з гарним здоров´ям. Все
Це так важко з тупими розмовляти... ’А у нас ні вайна, а дакажіті, что вайна, а гідє вайна ??’. Чи просто розумово відсталі чи блазнюють...
Vlada-Maria• 28 августа 2024
Ответ дляАтланта
Знаю тоже такой случай у знакомой. Обмежено придатный взял все свои справки за все годы, его признали непригодным и все доки изъяли. Документы волшебным образом потерялись, а в реестре он вообще не отсвечивался. Заново всё проходил.
тому і радять юристи ніякі оригінали нікому в руки не віддавати, тільки завірені копії
АлександраА• 28 августа 2024
Ответ дляАтланта
Так визнали непридатним чи доки зникли?
Чи доки всі, разом із заключення про непридатність, зникли?
Бо, у випадку чоловіка, зникли тільки документи ВЛК. Так - то всі дані на місці.
Kidstaff Bot• 28 августа 2024
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff