заварний look• 27 августа 2024
Удаление купероза на носу
Кто удалял и каким лазером,поделитесь пожалуйста впечатлениями,помогло?
заварний look
• 27 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Не помогло
Каким лазером удаляли?На крыльях?
Поліцейський патруль• 27 августа 2024
Не спішіть видалять. В мене в юності під оком була велика лопнувша судина і майже дня не проходило щоб мене не запитали хто мені синець набив... Якось я пішла до косметолога і він мені порадив маску ізраїльську Cristina. і через пару місяців судинна зірочка зменшилась і пропала. З´явилась знову коли я вагітна була, то я теж купувала цю маску і все зникло. Може спробуєте? Лазер завжди встигнете
КараПузовна• 27 августа 2024
Видаляла двічі - між процедурами було 3 тижні (як рекомендувала косметолог)
Ніфіга(( в 1-2 день наче зникав, а потім такий самий...
Викинула гроші, блін
Замороженная селедка• 28 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Не помогло
Аналогічно. Ще і ямки наробили. ;(
Усіма лазерами робила. Бо не один рік цим займалась. Марно.
Чупа-чупс• 28 августа 2024
Ответ длязаварний look
Хуже не стало?
Ні)
Вони пропадають, але повертаються. Якщо все обличчя ок, то крила носа ну ніяк
Звезда в шоке• 28 августа 2024
Да, процедуры три-четыре
Помогло
Но нужно этим заниматься если хотите эффект надолго, у меня постоянный спф и крем от а розацеа, так как мой купероз был последствием
Помогло