Джага-джага• Изменено 28 августа 2024
Випивший чоловік лягає спати біля вас - як ви спите в тому сморіді алкоголю?
Я не пʼю .. а чоловік інколи на свята
І ось в ті моменти я не знаю які вікна ще відкривати щоб того запаху не було
Налитое яблочко• 28 августа 2024
Ну це звісно забагато потрібно випити, щоб був сморід аж настільки…і дивлячись…що пив.
Таких проблем немає. Чоловік може випити, але ніякого аромату.
Все до блиску• 28 августа 2024
Не знаю, що це, чоловік взагалі не п´є. Завтра запитаю у нього, як це . Після вина сморід є? Я вино можу випити з друзями.
Большой секретик• 28 августа 2024
Храп, сморід- то фігня, головне, щоб рвотними масами не захлинувся, гіркий досвід.
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ дляБольшой секретик
У вас знайомий не алкоголік так помер?
Пес Патрон• 28 августа 2024
Ніяк. В мене чоловік не п´є.
Якщоб воняв- вигнала в іншу кімнату. Це ж як треба не поважати свою дружину- щоб таким бути...