Свекруховна• 28 августа 2024
Як живуть багаті люди?
Чим їх стиль життя кардинально відрізняється від середнього класу? Так, більшість має приватний літак, можна злітати будь-куди при бажанні. Багато власної нерухомості. Що ще? Які інтереси, захоплення?..
Проня_Прокоповна• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Наприклад які? Немає там нічого класного, якісного і смачного!
Наприклад їх овочі. Ні в Сільпо, на і Новусі такої смачної моркви і буряка не купувала.
Чай Делюкс Пекоє дуже гарний. Це їх марка. Макаронні вироби Делюкс теж.
Їх вологі серветки класні. Велика пачка.
Половина продуктів не їх марки така сама, як в інших маркетах дорожчого сегмента
У нас поруч три великих маркета - Веллмарт, Сільпо і АТБ. Багато місцевих ходить в АТБ, бо там те саме дешевше.
В Сільпо зазвичай ходять за тими продуктами, яких немає в АТБ, бо в Сільпо більший вибір.
Проня_Прокоповна• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Яка різниця?)) Я хотіла поговорити про типові хобі і побут людей зі статками в мільярд доларів, а не про сир чи молочку з атб
Ну то ж теж люди. Зі своїм характером і хоббі. Просто у них більше можливостей свої хоббі реалізувати. Вони теж їдять, ходять в туалет, сплять. Просто постіль може бути дорожча, брендові, а може й звичайна. Побут влаштований краще зазвичай, бо є на це кошти.
котопёс• 28 августа 2024
Смешно читать. Автор про образ жизни спросила,а практически все пишут о продуктах из атб
Эти люди 80% не готовят кушать. Это или заказ еды из ресторанов,или ездят кушать в рестораны. Могут купить домой качественный алкоголь , мин.воду и то что к нему;сыры и т.д.Раньше многие ездили на шоппинг заграницу.Сейчас заказы делают через байера,это выходит дешевле , чем куда то лететь
Ответ дляSmusish
Рис арборіо, промити підготовити.
Мілко нарізати цибулю. 2- 3помідори, обдерти шкурку і нарізати мілкими кубиками.
На сковорідці трохи олії, додати цибульку поміркувати, додати помідор, трохи вижарити, але не до сухого. Додати сіль, паприку, трохи чорного молодого перцю. Всипати рис. Додати воду , я додаю в пропорції 1 до 1.5, тому що в процесі потім ще добавляю воду. Якщо ви не сильно дружите з рисом, то пропоную,після того як рис закупити, накрити кришкою і відставати, хаилин на 5, щоб він доходив та вбирав воду. Потім знову на плиту на повільне кипіння. Трохи помішуйте. І ви ливіться, води не хвататиме доливате трохи, бо арборіо забирає воду та дає кашисту підливу, так повинно бути. Готуєте море продукти. Я беру морський кокиейль+ ще добавляю креветки, бо у мене всі їх люблять. Коли рис майже готовий, добавляєте морепродукти, 2-3 столові ложки, білого сухого вина і перемішуєте, все це повинно прокипіти і готово.
і рис не повинен бути сухим, він повинен бути як в підливі трохи, яка піднімається на верх. В процесі готування, пробуйте на смак, на сіль на перець. Як любить ваша сім´я.
Спасибо
дякую аж підскакую• 28 августа 2024
Если мы говорим про Украину, то в свободе (слова, передвижений)
ПушАпница• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Рис арборіо, промити підготовити.
Дякую!
когдадеЦкие• 28 августа 2024
Тема свелась к жрачке. Контингент Советчицы даже не представляет ничего более прекрасного чем хорошо пожрать…
Потребую апгрейду• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
В атб є нормальні смачні продукти. Але ясно, що це бюджетний магазин.
Назвіть, будьласка, 10 якісних продуктів з АТБ
Телячі ніжноСті• 28 августа 2024
Да они же тоже есть разные . Есть у которых уйма увлечений , есть кто только на бизнесе сосредоточен . Люди есть люди и у всех есть проблемы , те, которые за деньги не решить к примеру настроение плохое , отсутствие надежных людей рядом , здоровье и т.д.
Коржик• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Вибачте, але що ми можемо про це тут знати? Тут є люди з доходом на сім´ю 20тис у е на місяць але мільярдери? Їх не так багато взагалі щоб нам на форумі перепав
Мамин тріль• 28 августа 2024
Сьогодні середнього класу немає, він пішов у нижчий середнього рівень. Є в достатку і є мільйонери. Ви про останніх?
Так от знаю чимало таких - ніхто з них не має особистий літак і яхту. Є бізнес, є великий бізнес. Є будинок і декілька квартир, машини. Але скажу Вам так, ніхто не хизується своїм достатком, це ті, хто дійсно заробляє, а не краде. Всі нормальні люди! Жінки займаються своїм життям - бізнес якийсь, салони, відпочинок з подругами, рідко з чоловіком, діти з водіями, школа, прибиральниця і кухар або кухар відсутній, садівник. Звичайне життя як і у інших, тільки можливостей більше. Зараз блогери більше хизуються чим ті люди, які дійсно працюють все життя.
Аль де Барановна• 28 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Овочі нормальні, фрукти, шампіньйони, крупи деякі, хороша оливкова олія, куриця є хорошої якості, сьомга пристойна (,охолоджене філе).
А що саме ви там вважаєте поганим ?
Олено, ти?
Обращеница• 28 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Олено, ти?
Ні :) а з чого вирішили , що я це вона ?
Свекруховна
• 28 августа 2024
Ответ длякотопёс
Про байєрів цікаво. Відносно нещодавно дізналася, що така професія взагалі існує
Заместитель Анонима• 31 августа 2024
Ответ дляКарамбОлька
Воровство и наипательство.
Тяжко живеться злидарям)