Мир Мир Мир!• 28 августа 2024
Обманув мене(((
Познайомилась з хлопцем він військовий. Минулого тижня питав чи я уже зібрала сина в школу чи все купила.
Я відповіла що купила, але не все. Так як затримують зарплату.
Він квже, завтра відправлю тобі гроші, підеш усе купиш.
Пройшов тиждень з того часу він нічого й не перекинув і не згадує навіть.
Я й не питаю його нічого бо розумію що він не зобовязаний. Розуміє що людина слова не має, і кидає обіцянки на вітер. Навіть не знаю, думаю не варто з ним думати про щось серйозне тепер (((
ОйЙой• 28 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Виявляється можно). За допомогою програми виводила (не пам´ятаю як називається), там з 1000 було комісії близько 15грн
Это программа как через терминал или на карту или куда?) Я даже не знала что можно..
Мозговая пилочка• 28 августа 2024
Ответ дляКринжова баба
Ну я далеко не нищеброд, и не мужчина, но вот реально мне на чужих детей и копейки жалко. Но я и не обещаю, а он может не знал о чем говорить с автором, вот и ляпнул, потом поумнел и передумал
Потім жінка його сказалв, що їхня дитина теж не зібрана) І гроші пішли на свою дитину.
пьЯНА• 28 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Было. Тоже военный. Заработок у него был хороший. Мне для учёбы очень нужен был ноут. Сказал, что подарит на день рождения. Общаемся, встречаемся, я езжу к нему по всей Украине на свидания. Тупо в день рождения мой не позвонил, не написал. И вообще потерялся. От меня на свой день рождения попросил часы! Купила за 25 тыс. Мне обещал макбук. Вот такая я дурочка наивная.
Як їздили, дорогу оплачував?
Зараз на дієті• 28 августа 2024
Ответ дляОйЙой
На карту
Мир Мир Мир!
• 28 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Тепер пише мені, названює. Я ігнорила. Він пише, чому ти мовчиш? Я думав у нас все серйозно, а ти два дні мовчиш.
Я відписала, що думала ти серйозний, а обіцянки своєї не дотримав, обіцяв допомогти і не допоміг. А він відписує : ну вибач зай, ну затримують нам гроші просто. Він мені ніразу ще ні копійки не скинув
Розумію що тупо відмазка що затримують гроші, просто не хоче.
Мовчу нічого не відписую уже.
Посудомойка• 28 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Мовчу нічого не відписую уже.
О, да)
Мне тоже ни разу ни копейки. Но покупал мне билеты, чтоб приехала.
Кукусик• 28 августа 2024
Автор, воєнні в більшості своїй корисні, хитрі та не вірні. З ними просто краще не мати справи. Перевірено на собі.
При всій вдячності за захист, але більше ніколи не хочу навіть спілкуватись з військовим.