Барвіночка• 28 августа 2024
Чому такий ажіотаж на коляски Cybex?
Чим вони кращі?
Кудлата хмаринка• 28 августа 2024
Тому що років з десять тому був ажіотаж на mutsy та stokke.
Губной рояль• 28 августа 2024
Ответ дляdeep soul
Але мене дивують люди які живуть в однокімнатній, народжують і купують дитині УСЕ нове, ліжка, коляски, крісла, одяг. Це все коштує купу грошей і часом не використовується взагалі, або рік-два, але бу фіі
А нужно покупать б/у?
Брюлик в стразах• 28 августа 2024
Ответ дляdeep soul
З маленькою дитиною можна і в 1 кімнаті
Ответ дляГубной рояль
А нужно покупать б/у?
кожен сам вирішує
Я кажу, що мене дивує.
є декілька знайомих, потім роздають нові, не одягнені речі, але грошей впритик, завжди ні на що немає, не кажучи вже про розширення житла
Коляски і речі для дітей не купувала, але бачу бу в дуже гарному стані, майже ідеальне. Це не труси і інтимні речі якісь
Я кажу, що мене дивує.
Губной рояль• 28 августа 2024
Ответ дляdeep soul
кожен сам вирішує
Я кажу, що мене дивує.
Люди могут неплохо зарабатывать, но жить в однушке (потому что денег на расширение жилплощади у них пока нет). Почему они должны покупать ребенку б/у коляску, кроватку и одежду?
БезВзяток• 28 августа 2024
Ответ дляdeep soul
Знаю дві сім´ї з однаковим доходом, які були без житла. Поки одні шикували, то інші відкладали гроші і купили квартиру.