Тільки не про гроші• 28 августа 2024

Моя активность меня погубит

Знакомый мужчина. Несколько раз виделись, ходили на ужин, сейчас просто переписываемся. Спрашиваю что-то ни о чем.. где он, что он. Все ли ок. Он отвечает, что по работе ездит. Что все нормально. Я конечно понимаю, что лишнее спрашиваю. И написала что мой порок - это моё любопытство. К тому что меня интересует. А он - мне приятно, что я тебе интересен. Это взаимно. И все. Теперь вот думаю.. не хотел бы - совсем ничего не отвечал бы? Или это вежливость простая?
Говорю відверто• 28 августа 2024
больше ему не пишите.
На один ваш ’шаг’ должно быть два его шага

Вообще не факт• 28 августа 2024
Я вважаю, ви йому теж подобаєтесь.
Вообще не факт• 28 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
больше ему не пишите.
Де це прописано, які відносини повинні бути? Як комфортно обом, так і вірно.
автор Тільки не про гроші • 28 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
больше ему не пишите.
Так первые были его все шаги. Но блин.. больше писать вообще не стоит, думаете?
Дама_с_караваем• 28 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А он спрашивает, где вы, что вы и все ли ок?
Ответ дляВообще не факт
Я вважаю, ви йому теж подобаєтесь.
Він мені і сподобався своїм спокоєм. Його друг був занадто активний. А цей трохи інший. Бачила раніше, що подобаюсь. Але зараз то я їхала з міста, то в нього робота. Повʼязано з війною. І не бачились декілька днів.
Ответ дляДама_с_караваем
Ну так, я їздила з міста на декілька днів. Кожного дня писав питав - як я і чи все в порядку
Масіус• 28 августа 2024
Все правильно ви зробили ,чоловіки теж люди і теж потребують емоційної підтримки ,щоб ними цікавилися
Дама_с_караваем• 28 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
И все? Инициатив от него никаких?

Ответ дляМасіус
Так, дякую. Так опосередковано я і сказала про це). Хай буде так
А шо сталося?• 28 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
Это потом будет так. А а период ухаживаний, пусть мужчина чувствует себя завоевателем, а не жертвой
Вообще не факт• 28 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ви дійсно хочете прислухатися цієї поради? Вам щастя це принесе, як не будете з ним спілкуватися?
Порад ніяких не даю, але сама б прислухалась до порад тільки щастливої людини. Судячі по смайлам, там щастя немає.
Ответ дляДама_с_караваем
И все? Инициатив от него никаких?
Які ініціативи? На вихідних ми мали їхати на екстремальні розваги. Він хотів щоб я позбулася фобій. Але я виїхала з міста. А тепер ось він пише, що на цих вихідних не вийде, бо він їде також у відрядження. І саме в те місто, де була я. Якесь таке співпадіння дивне
Ответ дляА шо сталося?
Так якщо він перший проявляв ініціативу до знайомств.. пропонував разом займатися одним хоббі.. він навчав мене, потім запросив на вечерю до ресторану. Де ж він жертва??
Вообще не факт• 28 августа 2024
Ответ дляА шо сталося?
Ви вирішуєте за чоловіків жерва він чи ні?) Може він себе жертвою не вважає, а йому автор насправді подобається?)Чоловіки ж різні, ожин нахрапом бере, інших спокійніший.
Ответ дляВообще не факт
Ні, звичайно, не принесе. Я просто або крижана, або занадто емоційна. Важко стримувати себе і а тому і в іншому випадку)
Вообще не факт• 28 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Зробіть , як вам комфортніше, от і все. Ніколи не думайте:’ а що він подумає про мене’, ви цього ніколи не вгадаєте і не дізнаєтесь.
А шо сталося?• 28 августа 2024
Ответ дляВообще не факт
Если она ему пишет и спрашивает без конца где он и что он- это романтика? Что это вообще? А если она ему нравилась бы, то писал бы и приглашал на свидание. Если мужчине надо - он берет и делает. А вялая переписка - это такое
Байрактара• 28 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Не стоит
Займитесь собой

Ответ дляБайрактара
Не стоит
Займитесь собой
Куда уж сильнее).
ША! я прийшла!• 28 августа 2024
Боже, просто будьте собою. Ви хочете будувати стосунки по шпаргалці, щоб що? Чому ускладнюєте і збираєтесь грати в якісь ігри з чоловіком..буду писати, не буду писати. Себе нікуди не подінеш. Якщо ви не сподобаєтесь чоловіку така як ви є, значить ви просто різні люди. І це не так боляче, як вдавати з себе якусь роковуху, а потім вернутись до своєї суті і це не сподобається чоловіку.
А якщо вас саму щось в собі не влаштовує, то вирішуйте це в психотерапії