Королева спама• 29 августа 2024
Напишіть найкрінжовішу історію про вашу свекруху
Королева спама
• 29 августа 2024
Наприклад, моя свекруха принесла моїй дитині порвані штани та бодік із плямами..сказала, що знайшла, коли якась ліва жінка виносила це викидати!
Королева спама
• 29 августа 2024
Ответ дляНамакушка
Автор, книгу пишете?
Сначала ждем историю про вашу
Вже є
Намакушка• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Автор, из пальца высасываете
Бокс-орун• 29 августа 2024
Коли дізналась про її важке дитинство- відпустила ситуацію. Це травма, тому вона така. Хай живе з богом, я її не чіпаю... і пофіг на все.
Гарачий Чокалад• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Оо, про игрушки с мусорки тоже ваша тема?
Свекровь подруги говорила, что хорошо предохраняйтесь, а то дебилов нарожаете. Издевалась по всякому первые три года, вплоть до того, что спать по выходным не давала. Потом подруга родила ребёнка, ту как подменили,сразу идеальная свекруня для самой любимой невестки
Грушки-яблочки• 29 августа 2024
В більшості випадків свекрухи - звичайні адекватні люди без дивних історій.
Гарачий Чокалад• 29 августа 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Моя свекруха прихильниця вузького миру і це найоридніше
Мля. Вы финалист этой темы.
Love_Love_Love_• 29 августа 2024
Моя свекруха прекрасна жінка, виростила трьох чудових дітей, в тч мого чоловіка, навчила його прати, прасувати, готувати,
Цвіпканя• 29 августа 2024
Вона в нас крінжова бабуся. За два місяці онука не бачила, він приїжджав на літо додому, а взагалі два роки не бачила. а фото яке їй показав її син виставила в ФБ з підписом любімий старший онук. Так і не спромоглась побачитись з онуком.
Королева спама
• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Жах
Бочка порохУ• 29 августа 2024
Моя любит просрочку готовить и всякий тухляк из холодильника своего. Там обрезала тут счистила и приготовила нам запеканку из макарон недельной давности и прочих обьедков
Невісточка ж• 29 августа 2024
Видела ее три раза в жизни.вот сегодня уехала от на ,гостила 4 дня.
В целом норм за исключением одного.мы ужинали и она спросила ,говорили о политике ,и ее вопрос:ну я не понимаю что там в вашем Донбассе взять кроме угля ,типо вы были дотационные .
Ну я начала ей перечислять что первое в голову пришло ,стирол фармак шахты артемсоль ,шампанские вина .
А сама опешила от вопроса .я конечно понимала их натуру ,но не думала что там вообще труба .
Спасибо мужу ,он быстро поменял тему
Иначе был бы скандал.
Спасибо мужу ,он быстро поменял тему
Иначе был бы скандал.
Цвіпканя• 29 августа 2024
Ответ дляНевісточка ж
Спасибо мужу ,он быстро поменял тему
Иначе был бы скандал.
Спасибо мужу ,он быстро поменял тему
Иначе был бы скандал.
Вона жертва телебачення, це мусолили завжди останні роки до повномасштабного вторгнення і навіть тут тем було багато на цю тему
Невісточка ж• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ей 70 лет на всю жизнь проработала на руководящей должности .заводской
Получила квартиру огромную при совке
Не понимаю как в 70 л модно быть жертвой тв
Получила квартиру огромную при совке
TANYA 0 0 0 0• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
О фейсбук це ще те щоб похвалитись внуками, всі в селі баби побачили , пролайкали і все - найкраща в світі бабуся, а що за літо ні разу не покликала до себе , то таке.
А ,...ну і листівки через день у фейсбуці, з днем друзів, днем кота і через день якийсь день
Братья Капли• 29 августа 2024
У меня хорошая свекровь
Очень похожа на меня, понимаю, чего муж выбрал меня
Джага-джага• 29 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Моя за 20 років пару разів бачила
Швабристка• 29 августа 2024
Просили годувати кішку, поки ми у відпустці - зробила нам «сюрприз» і переклеїла на кухні пастельні миючі шпалери на рожево-блискучий крінж.
Багато усього було, але це був топчик.
Федорино Горе• 29 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А моя не навчила митися двічі в день 😡
Це найкрінжовіше. Бо коли я нагадую, що і звечора душ, і зранку, він так щиро дивується і навіть ображається… ППЦ 😫
кнопкодав• 29 августа 2024
Моя колишня свекруха віджигала )))
Найбільш запам´яталося, як я повертаюся додому з роботи, а в мене вдома свекруха в спідньому печінку смажить. Чоловіка вдома не було.
Тобто, людина прийшла, зрозуміла, що вдома нікого немає, відкрила квартиру (в неї були запасні ключі від квартири), полізла в холодильник, взяла печінку (я її, доречі, на паштет купила), роздягнулася, аби одяг не заляпати, і почала смажити...
Ще й не зрозуміла з чого я офігіла, бо вона ж хотіла як краще...
Зараз я, якось, більше з гумором цю ситуацію згадую. Але тоді я, реально, була в шоці.
Джага-джага• 29 августа 2024
Моя взяла без дозволу мою сукню для дому. Коли я сказала повернути, повернула дуже брудну з плямою *івна. Шортами чоловіка сечу підтирала.