Тримбулька• 29 августа 2024
Зрение с линзами
Ношу линзы . Иногда мутновато вижу в линзах, а на следующий день бывает как зрение прорезается , хотя раствор тот же самый . У кого то еще есть такое ?То хуже то лучше видишь
Черговий по кухні• 29 августа 2024
Сухие глаза скорее всего. Есди так, то капли теалоз + гель витА-пос на ночь
Мона Лиза• 29 августа 2024
Є таке, погоджуюсь з коментом вище. Плюс освітлення дуже мені впливає на чіткість, коли дуже яскраво або похмуро то погано бачу
Тримбулька
• 29 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Это не всегда работает тоже, сейчас похмуро , а зрение у меня как прорезалось . Еще прорезается когда витаимигы пью для зрение Лютеин
Мона Лиза• 29 августа 2024
Ответ дляТримбулька
Похмуро але день, а не вечір, я розумію про що ви. Можливо вологість повітря комфортна для ока.
Я розумію це відчуття, ніби прозрів так Хорошо стає видно причому буває різко
Сумка з негодою• 29 августа 2024
Було таке, останнім часом дуже часто, купила нові лінзи нові каплі інший розчин, всеодно…. Перейшла знову на окуляри, взимку незручно, за кермом незручно. Наважилась на лазерну корекцію, укріпили ситківку, через місяць зробили лазерку. Зір був -7 -5 міопія астигматизм амбліопія. Пройшло пів року, дивлюсь своїми очима, дуже задоволена, іноді турбує сухість коли стомлена або не виспалась, чи після кондиціонера в машині
Тримбулька
• 29 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
Да , лазерная коррекция это моя мечта
Кто крайний?• 29 августа 2024
Ответ дляСумка з негодою
подскажите, где делали лазерку?
Сумка з негодою• 02 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
подскажите, где делали лазерку?
Новий Зір, Київ, на вул Глибочицька, лікар був Ярослав прізвище не памʼятаю. Ситківку теж вони укріплювали. В любому випадку треба обстежитись 1800 грн було останній раз, пів року назад, а там вже вирішувати робити чи ні і що скажуть лікарі. Бо 10 років назад мені неможна було, а з новими технологіями вже можна
Кто крайний?• 02 сентября 2024
Ответ дляСумка з негодою
О, моя клиника))
Я в 2006 году лечилась комплексно там, подшивала сетчатку лазером перед основной операцией - имплантацией ИОЛ в оба глаза. Очень понравилась тогда клиника и ведение в ней заболевания. Надеюсь и сейчас так же)
Молода і нерозважлива• 24 сентября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Извините за вопрос, а сколько вам лет?
Тримбулька
• 24 сентября 2024
Я автор темы , поменяла раствор на Реню , все наладилось и как прозрела . А Isola выбросила , наверное у меня индивидуальная неперинлсимость и аллергия от него