Заставляличка• 29 августа 2024

Які можуть бути наслідки додаткової вакцинації АКДС?

Потрібна відповідь педіатра на таке питання. Які можуть бути наслідки додаткової вакцинації АКДС?
Ситуація наступна: сьогодні моя племінниця 16 років пішла в поліклініку по запису за довідкою в школу про стан здоров´я. Дзвонить звідси бабусі з фразою мені зробили щеплення. Мама в шоці яке ще щеплення,виявилось поставили їй АКДС,ревакцинація в 16 років. Але справа в тому,що в травні цього року племінниці вже робили ревакцинацію, купували вакцину бустрікс,запис в картці є про це і в хелсі теж є. Але лікар не знаю куди дивилась шо таке наробила.
Головне питання у мене які можуть бути наслідки отакої додаткової дози вакцини??P.s. до педіатра звісно багато питань чому без дозволу дорослих це зробили,чому в систему не подивилась,де всі щеплення записані. З нею будемо розбиратись,хоча мама моя налякана і не хоче скаржитись на лікаря.
Ласунка• 29 августа 2024
Никто бы ей не сделал прививку без маминого согласия. Вы згоду подписываете, когда прививают ребенка. Даже в 16.
Like-995b• 29 августа 2024
Сыну когда делали АДС в 16, подписывала согласие , странно , что врач в карточку не посмотрела? Ребенок не сказал , что вакцина сделана? По факту думаю ничего не будет
Пописанная парта• 29 августа 2024
Ніяких наслідків не буде. Нічого страшного
автор Заставляличка • 29 августа 2024
Ответ дляЛасунка
Я теж так думала,що без згоди батьків і заповненої анкети перед цим не роблять. Але зробили сьогодні, племінниці сказали отут в картці напиши згодна і типу її ж підпис.
До племінниці купа теж питань як так спокійно погодилась,чому не подзвонила перед цим
автор Заставляличка • 29 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Лікар сказала,що дивилась,але не помітила, хоча запис на попередньому листі був і на початку картки,де абревіатура щеплень з датами. Сказала сьогодні такий потік пацієнтів,всі за справками ідуть. І мабуть всім вакцини колять
Like-995b• 29 августа 2024
Ответ дляЗаставляличка
А ребенок не сказал? Вроде не маленькая уже
автор Заставляличка • 29 августа 2024
Не маленька звісно,але вона забула про те що в травні їй щось робили. А тут лікар каже ой так тобі треба щеплення зробити. Ну треба так треба подумала вона. Дитина за довідкою пішла. Зазвичай якщо якісь питання по здоров´ю,то моя мама ходить з нею. А сьогодні відпустила саму на свою голову,бо думала ж тільки довідку візьме і все