Г@Л@В@ломка• 07 апреля в 09:20
Наслідки прививки
В моєї співробітниці помер єдиний син 20 років, не пив не курив. Вона прийшла з роботи і він ще теплий був. Якась проблема з сердцем сталася. Спитали чи робив прививки від ковіду (робив 2). Так їй і сказали, що це причина але в документах не записали....
Ужас, це які наслідки від якоїсь прививки і вже через роки...
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:21
Вчора її бачила, поговорила і досі з думок не виходить((
Винник• 07 апреля в 09:21
Вакцинація від ковіду була кілька років тому. І так, одного дня вісі помруть, і щеплені і ні.
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:23
Ответ дляВинник
Її чомусь спитали лікарі і сказали (не знаю хто), що це часте явище зараз...
Скоро_вчера• 07 апреля в 09:23
Ковід був 5 років тому. Йому було 15 років і прививки були не обов´язкові. Так що думаю трололо
Ирина Веселуха• 07 апреля в 09:23
Вакцинація проти ковіду почалася 4 роки тому. Навіщо було 16- річному юнакові її колоти. Навряд чи він працював в лікарні, дитячому садку, входив в групу ризику. Малоймовірна історія.
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:24
Ответ дляВся в кредитах
Хто сказав, що це причина? Що конкретно показав розтин?
Не знаю, я її сильно не розпитувала. Щось з м´язом в серці. Вона з ним за час два до цього спілкуватися по телефону.
ніколи такого не було• 07 апреля в 09:25
Я знала два человека, от которых смерти никто не ожидал. Тоже делали прививки, но понятно, что с этим никто не связывает, потому что низзя. Вечером делали свои дела, на утро уже остыли, у каждого оторвался тромб.
Анонім-ка• 07 апреля в 09:25
Ответ дляИрина Веселуха
Батьки вели самі і ще тих хто не вакцинував повчали
бибизяна• 07 апреля в 09:25
Ответ дляВинник
Прививка mrna повреждает сердце. Может и через годы проявиться.
Анонім-ка• 07 апреля в 09:26
Ответ дляСкоро_вчера
Вони не для кого не були обов´язкові, батьки вели самі, свідомі))
ніколи такого не було• 07 апреля в 09:26
Ответ дляИрина Веселуха
У моей подруги сестра в 16 укололась по настоянию родителей. Я тогда тоже удивилась зачем ей это. Таких достаточно много.
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:27
Ответ дляИрина Веселуха
Вони не в Україні жили до війни. В тій країні обов´язково було щеплення, на навчання не пускали. Вона так каже
Ирина Веселуха• 07 апреля в 09:27
Ответ дляАнонім-ка
Ви хоч один такий випадок знаєте ? Я цією темою дуже цікавилася, тому що одна з перших робила щеплення.
Ирина Веселуха• 07 апреля в 09:28
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В якій це країні ?
Вся в кредитах• 07 апреля в 09:28
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Якась маячня, що сюди приписали щеплення. Від сердечної недостатності молодь помирала задовго до ковіду
Анонім-ка• 07 апреля в 09:28
Ответ дляИрина Веселуха
Повнісінько. Цілими сім´ями вакцинувалися і гордилися цим
Винник• 07 апреля в 09:28
Ответ длябибизяна
И до этой прививки люди умирали от проблем с сердцем
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:28
Ще пфайзером чи як там колася....
Я то купила в свій час в Україні всі ці прививки.
Вся в кредитах• 07 апреля в 09:29
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А у війну приїхали в Україну?
бибизяна• 07 апреля в 09:29
Ответ дляВинник
Какой глупый аргумент. Ничего что повышаются риски именно среди молодых людей, которые не умирали?
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:30
Ответ дляВся в кредитах
А у війну приїхали в Україну?
Зараз ми не в Україні. В іншій країні зустрілися і працювали разом
Винник• 07 апреля в 09:31
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Заичайно, бо на інші чинники не можна спихнути. Ну кому цікаві хронічні хвороби,хвороби , що виникли у зв´язку із гіподинамією, перенесеними на ногах ангінами та іншим?
Винник• 07 апреля в 09:32
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ще пфайзером чи як там колася....
І тепер точно не помрете від проблем із серцем
Ответ дляВся в кредитах
Вы бы лучше читали научные статьи, а не писали ерунду. Уже не скрывают, что эти уколы вызывают миокардит и перикардит. Иногда они могут протекать бессимптомно, но при этом вызывают серьезные повреждения сердца. Это и приводит к внезапной смерти даже через 5 лет
Куколка-мяуколка• 07 апреля в 09:33
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Є купа захворювань серця, від яких раптово помирають і які ніяк не пов´язані зі щепленнями.
Г@Л@В@ломка
• 07 апреля в 09:34
Ответ дляВинник
Як тут тему закрити?
Щось з голови не виходила думала легше стране коли проговорю...
Але ні. Як тему не оплачуючи гроші закрити чи видалити?
Винник• 07 апреля в 09:34
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Як тут тему закрити?
Ніяк
Куколка-мяуколка• 07 апреля в 09:34
Ответ дляИрина Веселуха
В якій це країні ?
Автор ще не придумала.
Ля-ля-ля• 07 апреля в 09:34
Ответ дляСкоро_вчера
трололо 100%
вопрос - зачем они разгоняют сейчас?
еще и в таком гнусном виде
вопрос - зачем они разгоняют сейчас?
еще и в таком гнусном виде