Аленький носочек• Изменено 08 марта в 10:04

При грипі спазмами болить живіт? Озельтамавір без тесту?

Дочка 6 років, живіт болить спазмами, проходить, через пів години знову болить. Вчора раптово зʼявилась симптоми застуди, ввечері 38,4 декілька годин не падала після нурофену, потім дала парацетамол. Від лікаря чекаю відповіді. Тест негативний, але могла погано взяти, дочка дуже плакала.
Шукати сьогодні огляд у лікаря і робити знову тест? Дочка дуже боїться, плаче. Чи можна без позитивного тесту випити озельтамавір?
Мerida• 08 марта в 10:04
Купите в аптеке тест и сделайте сами дома.
автор Аленький носочек • 08 марта в 10:05
Ответ дляМerida
Я робила вчора, негативний, але вона не дає нормально зробити мазок, кричить, одні соплі зібрала
Мerida• 08 марта в 10:07
Ответ дляАленький носочек
Тест на грипп может быть ложноотрицательным. Я бы переделала сама. Вы ж мама, а не тётя в халате. Как-то сможете тест сделать. Дома, в спокойствии.
Я б своему ребёнку без подтвержденного теста озельтамивир не давала
Я супер-пупер• 08 марта в 10:09
Зі спазмами їдьте на прийиальне, виключити апендицит
Новопоштинская• 08 марта в 10:09
Тот тест стоит 500-700 грн, я не покупала. Врач сказала что он даст точный результат на 2-3 день. А озельтамивир нужно пить в первые часы! При этом гриппе болит живот и тошнит,рвота. А кашель,сопли и горло появляются на 4-5 день...
ТигрЛьвович• 08 марта в 10:13
Автор, зовсім не факт, що то грип, тим паче тест негативний. Не зациклюйтеся на грипі, є ще багато різних вірусів. У моєї, наприклад, виявилося, що вірусний стоматит був. 3дні температури, а потім 5язвочок в роті з´явилося.
Форточка• 08 марта в 10:14
Я не пойму, вчера появились симптомы простуды, к вечеру температура (это нормально). И вы вчера днём уже тест сделали?
Мая твая не панимать• 08 марта в 10:18
Ответ дляНовопоштинская
Болею сейчас гриппом Б. Тест стоил 450 грн. Делала его на 2 сутки, тогда же и начала принимать озельтамивир. Живот не болел ни разу! А вот тошнота была.
автор Аленький носочек • 08 марта в 10:24
Ответ дляФорточка
Я вночі робила
So_so• 08 марта в 10:31
Такой за 250 грн показал грипп
Форточка• 08 марта в 10:35
Ответ дляАленький носочек
Я вночі робила
Это может быть ОРВИ.
Покажите ребенка врачу с жалобами на боли в животе.
НЛОша• 08 марта в 10:43
Ми всі перехворіли. У сина, який захворів першим - негативний тест на 2й день.
У сина, який захворів другим - 1й день - негативний тест, 3й день - позитивний грип А.
Потім ми з чоловіком відчули симптоми - у мене негативний, у нього позитивний, грип В.
Так що з тестами, то лотерея. В 1й і 2й день можуть ще не показати.
Але болей в животі не було. Зразу 38 і більше, а потім вже- горло, нежить і тд.
автор Аленький носочек • 08 марта в 10:44
Ответ дляНЛОша
А озельтамавір не приймали?
НЛОша• 08 марта в 10:46
Ответ дляАленький носочек
А озельтамавір не приймали?
Перший син - не приймав. Другий син - з другого дня випив Агрипу і пішло покращення.
Чоловік зразу - ДО температури Таміфлю і її так і не було, як і симптомів. Просто горло попершило і тест показав.
Я дотягнула до температури :( потім прийняла Таміфлю, теж через добу стало легше. Ось сьогодні вночі вся мокра і вже йду на лад.
Сонечко• 08 марта в 11:20
У моей тоже негативный, но по симптомам грипп, температура 40, жалею что не дала тамифлю. Врач сказала, что взрослым и без теста назначают. Но у меня подросток, вашей только 6 лет и температура не такая и высокая.