Налитое яблочко• 29 августа 2024
Как отшывать дедов
Мне 25, ко мне подходят знакомиться деды 65-70+. Я в шоке, одета я нормально, не ярко, не вызывающе. Они от моих родителей старше как минимум на 20 лет. Что в этих дедов в голове? Как их вежливо или не вежливо отшывать ?
Налитое яблочко
• 29 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
25 це вже стара
А вони в 65+, тоді які?
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А вони в 65+, тоді які?
вони якраз норм. Вже не трахають шодня, скоро на той світ, мають майно, тощо.
Налитое яблочко
• 29 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Що за тролізм, не бачила такого зроду.
Чому трооізм, реально кажу
Гостра на язик• 29 августа 2024
На мене просто дивляться такі. Вчора займалася на стадіоні, підійшов чолов´яга десь за 60 візуально і дивиться. Просто тупо дивиться. Я і так була в кутку, щоб нікого не відволікати, так блин глядач знайшовся.
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
а на шо ше дивитись.
Инста_Богиня• 29 августа 2024
Тю, вам еще недолго осталось потерпеть, к 26 перестанут липнуть.
Я скучаю по тем временам, было весело, ко мне липли с 16 до 26
Инста_Богиня• 29 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Що за тролізм, не бачила такого зроду.
Ко мне липли с 16 лет (на вид ребенок), но это не значит что хотели трахнуть, просто им было приятно пообщаться с молоденькой девочкой
Налитое яблочко
• 29 августа 2024
Ответ дляВідморожена
Зачем выдумываешь,никакие деды к теье не подходят
А сенс видумувати?
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляИнста_Богиня
трахнути то завжди хочуть, не треба тут
Бесбардак• 29 августа 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та хватит уже ходить в дом престарелых на прогулку.
Там стадион нормальный, оборудованный.
Злюка-закусюка• 29 августа 2024
Меня тоже вчера вечером приглашал к себе в гости на чай наш сосед,ему лет 65 где-то примерно)
Не знаю почему,наверное потому что их не возбуждают их ровесницы,а хочется молоденькую и красивенькую.
Я сказала,что я замужем.Так и есть,я замужем.И даже если бы я замужем не была,всеравно бы не пошла к нему в гости.
Живчик-счастливчик• 29 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
ну так может у него уже статус ’Не едим, так поглядим’?
А вы даже насмотреться на вас не дали
Знаю бакси• 29 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Так і дітей з онуками мають, до того майна
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ні, шукайте самотніх мільйонерів
Inconvenient• 29 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Що за тролізм, не бачила такого зроду.
Ваше щастя, що не бачили, як ций старий мотлох нахабно клеїться до тихих жінок. До мене навіть сусід залицявся, старший за мою маму.
Налитое яблочко
• 29 августа 2024
Ответ дляInconvenient
Оце ж, до моєї подруги також залицявся такий сусід, в якого померла жінка і він старший від її батьків
Inconvenient• 29 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А сенс видумувати?
Вы, наверное, милая и скромная, они и наглеют. Я свого часу від таких теж потерпала, поки не навчилась давати відсіч. Скажіть цим педофілам, що у їхньому віці адекватні чоловіки онуками займаються, а не на жінок зазіхають.
Налитое яблочко
• 29 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Що за тролізм, не бачила такого зроду.
Це добре, що не бачили