Проработник• 29 августа 2024
Девочки, подскажите, где в Ужгороде хорошо и недорого поставить брекеты?
Нужен хороший врач, но не по киевским ценам. Прошу, подскажите
Проработник
• 29 августа 2024
Сформулирую вопрос иначе: посоветуйте хорошего ортодонта в Ужгороде пожалуйста
40каградусная• 29 августа 2024
Зубы это очень важно, не выбирайте по цене, тем более если взрослая, детям хоть переделать можно
Сама не знаю• 29 августа 2024
Раніше в залізничній лікарні була шикарна докторка, вродє Світлана.... Але ж там все переробили. Якщо я завтра зранку знайду її телефон, то напишу. Можете подзвонити по цьому телефону,лікарка пані Наталія 0667006290 вона працює в клініці і підкаже. Або в клініку Івана Думнича, може вони роблять 0678559125. Це хороші спеціалісти.
Проработник
• 30 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
Будь-ласка, напишіть номер, якщо знайдете)
Сама не знаю• 30 августа 2024
Ответ дляПроработник
Нажаль, не знайшла. В Ужгороді ще є класна клініка,але не дешева. Естет клініка м.Ужгород, вул.Собранецька 118/2
м.Ужгород, вул.Климпуша 4/17 тел.066 2217733