Гарні диньки• 31 августа 2024
На мене ображаються рідні.
Привіт всім. Така ситуація, скажіть правильно я вчинила чи ні. Живу з матір´ю та її "сожителем", мені 23 роки, хочу з часом з´їхати від них у місто, оскільки хочу самостійного життя. З рідними в мене нормальні стосунки, але інколи через дрібниці сваримось як і у всіх родинах. Останні місяці я працюю практично 3/1 , по 13 годин у день+ дорога займає дві години до роботи й додому разом. Додаткові зміни собі взяла, щоб відкласти на зйом квартири. Але відкласти ніяк не вдасться, то собі треба щось купити, то в будинок, рідним дати на комуналку та їжу. З сьогоднішнього дня ми повинні були копати картоплю, я три дні підряд пропрацювала на ногах ще й з температурою, бо прихворіла(дома мені все менше часу хочеться проводити), і рідні зібрались о 9 ранку йти на город, на що я відповіла, що я спочатку в будинку поприбираю, так як крім мене там ніхто не прибирає, вже тижні 3 певно не протиралось нічого, трішки відпочину і пізніше вийду, щоб допомогти. Вони пішли без мене, щойно повернулись втомлені, злі, і мене ігнорують, ніхто зі мною і не розмовляє, особливо мати.
Оч@ров@Шк@• 31 августа 2024
Вони у Вас дивні. Треба переселятися хоч в кімнату в гуртожиток, бо це не діло