Контрольница• 31 августа 2024
Это правда, что в Германии больше арабов, чем немцев?
Стоит ехать с детьми?
Попа как у Кардашьян• 31 августа 2024
Як на мене, там вже українців більше, ніж арабів та німців.
Контрольница
• 31 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Подивіться статистику, здається 35 відсотків людей з міграційним минулим. Це не лише араби, всі мігранти. На сході арабів меньше, Але тут росіян повно
Удалено администрацией...
Чемна панночка• 31 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
В Европе сейчас вообще много арабов
Не только арабов, кого тут только нет- всех цветов кожи и разреза глаз.
Паратруперсупер• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
З арабами нема жодних проблем, але якщо вам ближче бидло, тоді треба їхати в рашку
Самохвалова• 31 августа 2024
Ответ дляЧемна панночка
Ну да, турки, сербы, сирийцы, грузины....
Весной была в Австрии- просто
наКоблучках• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
не хочу вас расстраивать, но они вас тоже
Чемна панночка• 31 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Весной была в Австрии- просто
Китайцы, тайдандцы, вьетнамцы, монголы, прибалты, вся африка.. мамма мия
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
А, неправильно прочитала. Прочитала що ви росіян за людей не вважаєте. Араби теж є різні) у мене на інтеграційних курсах були всі українці, один чувак з Марокко, один з Малі (це в Африці), жінка з Сирії. Всі троє здали екзамен на дуже високий бал, всі троє чудово говорили німецькою і мали вищу освіту. Серед них є лікарі, вчителі, інженери. А є звичайно пооусатєлі пособіц і рожатєлі дітей. Друг з в масі більше. Але таким як виявилося і українці страждають)
Самохвалова• 31 августа 2024
Ответ дляЧемна панночка
Да, еще Африка
Самохвалова• 31 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Вот, как раз из арабов и много ’’рожатєлі дітей’’
Чумачечая Весна• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Тогда Германия не для вас.
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
З какой такой радні? Кацапи, суки чортові, на нас війною пруть, вбивають нашу націю, гвалтують, катують...а макаками ви обзиваєте арабів?
энциклопУдия• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна• 31 августа 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Так их везде много, какое вам до них дело?
Не везде
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ дляPani_Helena
Сидите дома
Дома? Тут? Чемодан авторша нехай пакує і на тайгу нехай валить
Khmelnichanka• 31 августа 2024
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
З таким світоглядом в Німеччину точно не варто їхати.
А взагалі дівчата, якщо вже зайшла про це мова, то проблема не в національності і навіть не в релігії. Проблема соціальна. Люди не інтегруються в це суспільство, вони намагаються тут побудувати те саме суспільство від якого втекли сюди, просто паразитуючи на корінній нації. І ці люди руйнують соціальні інститути, якими користуються. Я це все відчула на прикладі дитячого садка. Більшість батьків майже не говорять німецькою, мають три-чотири дитини. Вони хочуть просто здати ту дитину на 8 годин і займатися своїми справами (тим більше у багатьох вдома не було такого явища як дитячий садок в принципі). Вихователі в результаті забивають і розслабляються, ніхто тими дітьми не займається. В результаті я шукаю новий дитячий садок. Але це стосується не лише арабів, українців таких теж повно
Khmelnichanka• 31 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Араби всі тут з прицілом ’назавжди’, а українці - далеко не всі. Від цього моменту теж багато що залежить.
Одна_на_всей_планете• 31 августа 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нет, вторая по многочисленности группа это турки. Третья украинцы. Это если по Германии. Но арабы это ж обобщение, сюда люди относят выходцев из разных стран, имея ввиду всех людей арабской внешности, то да, сирийцев, афганцев, иракцев и тп очень много. Побольше чем украинцев
мадамГрицацуева• 31 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви неправі. Коли почалася війна, то половина волонтерів в таборах, в Берліні на вокзалі то були росіяни. Звичайно вони тут є різні. Але половина нормальні
підтримую. А деякі давні мігранти українці - були не задоволені і скаржились, що вони все самостійно тут робили і не було волонтерів і такої підтримки, а ми на ’готове’. Хоча звісно, що були які дуже допомогали. Так як і відморожені із рашки також були і є.