Контрольница• 31 августа 2024

Это правда, что в Германии больше арабов, чем немцев?

Стоит ехать с детьми?
AnnaOst• 31 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Араби всі тут з прицілом ’назавжди’, а українці - далеко не всі. Від цього моменту теж багато що залежить.
Так, але такі українці, якщо вони нормальні, і дітей в садок не здають

Гарні диньки• 31 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви неправі. Коли почалася війна, то половина волонтерів в таборах, в Берліні на вокзалі то були росіяни. Звичайно вони тут є різні. Але половина нормальні
Знаєте, вони дійсно допомагають і т.д і т.п, але все одно вони в більшості нічого так і не розуміють, або ’мы внЄ пАлітікі ’і т д.
Одна жінка, з 22року допомагає нон стоп всім українцям, дуже допомага, вона працює на уряд і дуже нашіц діаспорі допомагає. Але от на днях вона мені каже, ’ты знаєш, я їздила до сестер в росію у відпустку, і ми пішли на озеро, і там один чоловік прийшов, у нього рушник жовто блакитний, і надпис - Слава Україні. Я каже очманіла, і нікому до нього діла нема. Я каже не уявляю собі, щоб я в Одесі на пляжі, с таким рушником з флангом росіі була, мене б розірвали.
Бляха муха кажу, а на те ваше озеро, з Одеси ракета прилітала? Ну так щоб пару дітей на очах розірвало, так щоб немовлятко якесь на мамі мертвій лежало? Так щоб людей покалічило, щоб песик ваш улюблений без голови та лапки лежав? Та й пляж ваш і не пляжем вже був, а попілищем. А потім такий той чувак, із рушником йде. Ну як?
Ой, ето другоЄ... ніхєра вони вибачте не розуміють, навіть допомагаючи
Чумачечая Весна• 31 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я не вижу тут немцев. Хз где они.
На работе
Белочкой зови• 31 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
На работе
На какой? Арабы кругом на работах тоже. Может немцы все в офисах сидят? Так нет - и в учреждениях куча неместных. Еще 10 лет и филиал мусульманских стран
Чумачечая Весна• 31 августа 2024
Ответ дляБелочкой зови
Я арабов вообще не вижу ’на работах’. Турки, азиаты, ’русские немцы’ и немцы. Все.
vitamin-bd22• 31 августа 2024
да, правда. немцев вообще не видно
ГейСюда• 06 сентября 2024
Неправда. Багато, але не більше точно.