Істеріомама• 31 августа 2024
Ковид и сертификаты, кто помнит?
Когда в Европу въезжали по ним, они же (на границе) могли считывать qr код на сертификатах? Или он был для внутреннего украинского пользования?
Істеріомама
• 31 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я їздила з тестами і то їх не перевіряли. Це було між країнами ЄС.
Мне не это интересно. Мне интересно, европейцы могли считывать эти qr коды или нет?
Смажена полуничка• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Сертифікати і коди - у товарів.
Уколоті (і купивші сертифікат) уже не люди, а живі змінені організми (ЖЗО).
Так они измененные организмы с момента применения первой вакцины от оспы. 200 лет уже прошло.
Що робити з ЖЗО написано в:
«КАРТАХЕНСЬКИЙ ПРОТОКОЛ про біобезпеку до Конвенції про біологічне різноманіття» :
«НАГОЙСЬКИЙ ПРОТОКОЛ про доступ до генетичних ресурсів та справедливий і рівноправний розподіл вигід від їхнього використання до Конвенції про біологічне різноманіття» :
«Конвенція про охорону біологічного різноманіття від 1992 року» :
Фима Собак• 31 августа 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Здрасьте. Первая вакцина РНК была от ковид. Теперь есть от рака лёгких . От оспы обезьяны тоже придумали многвено
Аноним Первый• 31 августа 2024
Ответ дляІстеріомама
Не можливо було перевірити їх справжність. Та і срок дії в них був три доби, тому далеко з ними не поїдеш.