Підкажіть, будь ласка, чому замість нікнейму людини у Вайбері з’явився її номер (цифри)? На блокування не схоже, бо видно, коли людина була чи є в мережі.
Прилипало• 31 августа 2024
Якщо ви не натиснути +, і не внесли його до свого списку своїх контактів, його ім´я буде відображатися так як він сам написав. Буде змінювати написання-воно буде змінюватися і у вас.
А якщо ви цю людину внесли до списку своїх контактів, і написали наприклад Олійник Петро, то він у вас Олійник Петром буде завжди. Щоб він там собі вже не написав.
Ответ дляПрилипало
дякую, я це знаю). Але я з самого початку контакту присвоїла ім’я, все було нормально місяць, а потім сталося те, що я написала, ніяких маніпуляцій з мого боку не було) просто підписане мною ім’я людини змінилося на цифри
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 31 августа 2024
Ответ дляAgnessa7
В мене теж так було, думаю що співрозмовник тоді мене заблокував
Прилипало• 31 августа 2024
Ответ дляAgnessa7
ні, не видаляла, перевірила, все на місці
Якщо горить плюс, значить його немає в вашому записнику.
МастерЮля• 31 августа 2024
У мене таке сталося з номером чоловіка. Вже давно так і є, виправити не можу.
А у нас макарошки• 31 августа 2024
У мене те саме з номером мами. Вже другий раз. Після першого разу саме пройшло через добу десь. Сьогодні знову те саме. Замість мого підпису ’мама’ її ім´я.
А у нас макарошки• 31 августа 2024
Ответ дляAgnessa7
Значть, глюк. Мама б вас точно не блокувала
Саме так. Тому може і у вас теж глюк. Поспотерігайте трохи.
Байрактарна• 01 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
В мене також номер чоловіка вчора висвітився замість ім´я