Просто красавица• 31 августа 2024
Як то памʼятає аптечні коктейлі?
Десь роках у 98-99, ми ходили з подружкою після школи до аптеки пити коктейлі (безалкогольні). Можна було вибрати смак з трьох. Перемішували це в шейкере (здається) але, точна не памʼятаю. Один був з облепихою, шипшиною і ще з чимось. Наливали в одноразові пластикові стаканчики. Хто памʼятає таке? Як зробити ці коктейлі? В аптеках не чули, та й немає таких послуг. Дуже хочеться знову спробувати.
Маурита• 31 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Я помню кислородные коктейли)
я без них не могу и сейчас (прибор купили), последствия ковида после реанимации.
Просто красавица
• 31 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Я помню кислородные коктейли)
Таки я бачила, це з бульбашок. Чешуть, ніби шлунок киснем наповнюється)) але ті інші були, ми їх пили, а бульбашки хіба ложкою тільки їсти
Оновлена версія• 31 августа 2024
Ответ дляПросто красавица
Они реально наполняют желудок кислородом,потом идёшь и всю дорогу домой отрыжка😂
Просто красавица
• 31 августа 2024
Ответ дляМаурита
Допомагає??? Мені здавалося, що рекламний хід. Як пінка в лате, спаде й півчашки лишається.
Просто красавица
• 31 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Наповнюють, а воно назад пре)))
ГонУрова дівка• 31 августа 2024
Ответ дляМаурита
А какой прибор взяли? Дорого стоит? И как их сами готовите?
Маурита• 31 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
вот этот купили, для меня это необходимо. Готовлю сама, пришлось изучить кислородотерапию