Лепетун• 31 августа 2024

Ул. Пимоненко, 10 далеко ли пешком от метро?

Не люблю городские автобусы и троллейбусы. От метро Лукъяновская далеко до места?
Дрібка щастя• 31 августа 2024
Далековато,лучше тролейбусом подъехать
Виниловая пластинка• 31 августа 2024
Ви Гугл картами не вмієте користуватись?
Дрібка щастя• 31 августа 2024
Там даже от троллейбуса далековато.Я ездила любым троллейбусом пару остановок до Полтавской,переходила дорогу,и по Пимоненко вниз.
Пешком 1км200м.
Злюсь до кипіння• 31 августа 2024
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
автор Лепетун • 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Дякую, це не критично )
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Пешком 1км200м.
Так, це найшвидше буде. Але не будь-яким тролейбусом!
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Але я б пішки пройшлась. Від метро до вул. Студентської (краще йти по непарній стороні вул.Січових Стрільців - по тій же, де метро, і перейти на інший бік на перетині з Чорновола.
Потім по Студентській, і напряму через бізнес-центр Форум (гугл-карти, до речі, так ходить не вміють).
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Нема там ніде вгору. Рівно абсолютно
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Нема там ніде вгору. Абсолютно рівно.

Упс. Задвоїлось
Дрібка щастя• 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Я не знала що там ще якісь крім 6,16 і 18 ходять.Давно лікувалася.
Бистріше мені було від Глибочицької з трамвая до верху.Там круто вгору,але зовсім близько.Але ж там новий ЖК зараз,то не знаю чи є там прохід.
Я пішки все ж не рекомендувала би,бо далеко як на мене.Та ще якщо не знаєш місцевості,то будеш там плутати.А тролейбусом доїхав,і прямо вниз.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Там де раніше був прохід, вже його нема. Є значно далі, він теж дуже крутий, і до нього ще пів вулиці Глибочицької треба пройти.
А тролейбуси там ще є 19, 33, 35. Вони повертають на Чорновола
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ось вам оптимальний піший маршрут. Ваша кінцева точка - точка В на карті.
Навіть гугл сказав, що ’переважно без підйомів’.
Якщо що, я місцева, все мною особисто переходжено раз сто.
автор Лепетун • 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую Вам )
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Дякую Вам )
Через Форум йдіть сміливо навпрошки, бо Гугл його боїться і уперто веде в обхід. А там є пряма дорога, пішоходам абсолютно вільно можна йти.
Угадайс• 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так Форум и расположен по Пимоненко, перекрыв улицу. Там от метро идти от силы минут 15 неспешным шагом. Выше по карте сбросили правильный маршрут - дойти нужно до ресторана Vino I Cucini , повернуть на ул. Пимоненко к бизнес центру Форум, который и расположен, перекрыв, на этой улице.
Капуста Маша• 31 августа 2024
Авторе, скористайтесь другим маршрутом і сміливо йдіть пішки - нічого там їхати одну зупинку тролейбусом, а якщо проїхати 2 - то Ви вже ніби як повертатись будете.
Перший запропонований маршрут чомусь веде околяса - оминає бізнесцентр Форум, через який спокійно можна пройти і вийти прямо до поліклініки.
Зверніть увагу, що відразу за рестораном Vino I Cucini повертаєте ліворуч на вулицю Студентську, а не Пимоненка, і через Форум виходите до Пимоненка, 10.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляУгадайс
Форум розташований на Студентській, її перекриває. Не на Пимоненка. Це я маршрут скидала. За рестораном вуличка і є Студентська. Пимоненка починається вище. Не плутайте автора
Угадайс• 01 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
У БЦ Форум як раз адреса вул. Пимоненка, так як головний вхід напроти поліклініки, а другий на вул. Студентська, яка за поворотом від ресторану і йде до самого низу до Сільпо на Глибочицькій.
Я знаю так само цей район як своїх пʼять пальців, так як живу як раз там.
Йосип_молодий• 01 сентября 2024
Ответ дляУгадайс
Не знаю, навіщо я з вами продовжую сперечатись. Але Форумом перекрита вул. Студентська. Пимоненка цілком проїзна.
Як присвоюють адресу таким великим об´єктам, які мають велику територію і багато корпусів - то окрема історія. Але ж вул. Пимоненка він теж торкається. Тому така адреса.