Лепетун• 31 августа 2024
Ул. Пимоненко, 10 далеко ли пешком от метро?
Не люблю городские автобусы и троллейбусы. От метро Лукъяновская далеко до места?
Дрібка щастя• 31 августа 2024
Там даже от троллейбуса далековато.Я ездила любым троллейбусом пару остановок до Полтавской,переходила дорогу,и по Пимоненко вниз.
Пешком 1км200м.
Лепетун
• 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Дякую, це не критично )
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Пешком 1км200м.
Так, це найшвидше буде. Але не будь-яким тролейбусом!
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Але я б пішки пройшлась. Від метро до вул. Студентської (краще йти по непарній стороні вул.Січових Стрільців - по тій же, де метро, і перейти на інший бік на перетині з Чорновола.
Потім по Студентській, і напряму через бізнес-центр Форум (гугл-карти, до речі, так ходить не вміють).
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Нема там ніде вгору. Рівно абсолютно
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хвилин 15-20 пішки, місцями вгору
Нема там ніде вгору. Абсолютно рівно.
Упс. Задвоїлось
Дрібка щастя• 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Тільки 16, 18, 6, що їдуть до Майдану.
Інші повертають.
Я не знала що там ще якісь крім 6,16 і 18 ходять.Давно лікувалася.
Бистріше мені було від Глибочицької з трамвая до верху.Там круто вгору,але зовсім близько.Але ж там новий ЖК зараз,то не знаю чи є там прохід.
Я пішки все ж не рекомендувала би,бо далеко як на мене.Та ще якщо не знаєш місцевості,то будеш там плутати.А тролейбусом доїхав,і прямо вниз.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Там де раніше був прохід, вже його нема. Є значно далі, він теж дуже крутий, і до нього ще пів вулиці Глибочицької треба пройти.
А тролейбуси там ще є 19, 33, 35. Вони повертають на Чорновола
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ось вам оптимальний піший маршрут. Ваша кінцева точка - точка В на карті.
Навіть гугл сказав, що ’переважно без підйомів’.
Якщо що, я місцева, все мною особисто переходжено раз сто.
Лепетун
• 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую Вам )
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Дякую Вам )
Через Форум йдіть сміливо навпрошки, бо Гугл його боїться і уперто веде в обхід. А там є пряма дорога, пішоходам абсолютно вільно можна йти.
Угадайс• 31 августа 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Так Форум и расположен по Пимоненко, перекрыв улицу. Там от метро идти от силы минут 15 неспешным шагом. Выше по карте сбросили правильный маршрут - дойти нужно до ресторана Vino I Cucini , повернуть на ул. Пимоненко к бизнес центру Форум, который и расположен, перекрыв, на этой улице.
Капуста Маша• 31 августа 2024
Авторе, скористайтесь другим маршрутом і сміливо йдіть пішки - нічого там їхати одну зупинку тролейбусом, а якщо проїхати 2 - то Ви вже ніби як повертатись будете.
Перший запропонований маршрут чомусь веде околяса - оминає бізнесцентр Форум, через який спокійно можна пройти і вийти прямо до поліклініки.
Зверніть увагу, що відразу за рестораном Vino I Cucini повертаєте ліворуч на вулицю Студентську, а не Пимоненка, і через Форум виходите до Пимоненка, 10.
Йосип_молодий• 31 августа 2024
Ответ дляУгадайс
Форум розташований на Студентській, її перекриває. Не на Пимоненка. Це я маршрут скидала. За рестораном вуличка і є Студентська. Пимоненка починається вище. Не плутайте автора
Угадайс• 01 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
У БЦ Форум як раз адреса вул. Пимоненка, так як головний вхід напроти поліклініки, а другий на вул. Студентська, яка за поворотом від ресторану і йде до самого низу до Сільпо на Глибочицькій.
Я знаю так само цей район як своїх пʼять пальців, так як живу як раз там.
Йосип_молодий• 01 сентября 2024
Ответ дляУгадайс
Не знаю, навіщо я з вами продовжую сперечатись. Але Форумом перекрита вул. Студентська. Пимоненка цілком проїзна.
Як присвоюють адресу таким великим об´єктам, які мають велику територію і багато корпусів - то окрема історія. Але ж вул. Пимоненка він теж торкається. Тому така адреса.