Чавонадо• 01 сентября 2024

Чоловіки конкурують зі мною

на роботі, та і в особистому житті теж. Слова колишнього « ти сильна, справишся».
На роботі так само, як бачать що я краще в чомусь ,то відразу починають підставляти , шукати недоліки в роботі, слідкують за мною. Не всі звісно. Один два в колективі найдуться, і то чоловіки! З жінками немає такого в мене. То в мені проблема? Чи в них комплекси якись. Це неодружені доречи
автор Чавонадо • 01 сентября 2024
Вони просто висмоктують мою енергію, я приходжу додому розбита, не можу заснути , от як зараз , просто втомилась від таких придуркив

Куколка-мяуколка• 01 сентября 2024
Співчуваю автор. Можливо допоможе така порада - це вийти з цієї гри. Маю на увазі внутрішньо стати настільки на іншому рівні, абстрагуватися від них, що б той негативний фон вже не сприймався вами. Ніби почати робити те саме, що ви і робите, але на іншій «радіохвилі». Що б ніхто не заважав вам. Тако ж можна спробувати якісь техніки із психлогічного захисту. Тут треба пошукати яка вам підійде. Наприклад, перед робою, зранку, уявіть що ви в прозорому коконі, що наповнений світлом. Але в цей кокон не може нічого проникнути, ніякі інші енергії. Або поставте перед собою уявне дзеркало, щоб вони дивились «на себе в дзеркало»
Сегодня сержусь• 01 сентября 2024
Вы хотите сказать, что они видят Вас как мужчину-конкурента? Они не воспринимают Вас, как женщину?
автор Чавонадо • 01 сентября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Не всі, один два можуть попастись. Зазвичай вони «нещасні», жінки у них всі погані. Спершу я їм подобаюсь а вони мені ні, і я даю отворот а потім починається…
ПешитеБесАшипок• 01 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
Вас провоцируют, проверяют на прочность.

Если устоите - считайте что победили
Тектологиня 80lv• 01 сентября 2024
Народная игра в таком случае Под дурочку. От тех, у кого такая реакция, просто скрывайте свои мозги, ну если это возможно по работе. Потому что такие люди ум ваш не оценят, а только навредят завистью. Таких хватает к сожалению
Голена блондинка• 01 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
С одной стороны согласна. Но всю жизнь скрывать мозги не выйдет. То на первых порах можно покосить. Мужики, конечно.. сложно им бубочкам в мире таком. Мамы не готовили

MacOS-ница• 01 сентября 2024
Не повезло, ко мне всегда мужчины относятся покровительственно и все мои успехи приписывают своему руководству.))
Тектологиня 80lv• 01 сентября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Вы мудрая